Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, güvenlik toplantısına katılmak için Şırnak’tan İstanbul’a dönerken, kuvvet komutanları yaralı askerleri ziyaret etti.

Milli Savunma Bakanlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığındaki güvenlik toplantısına katılmak için Şırnak’tan İstanbul’a dönerken, kuvvet komutanlarının da yaralı Mehmetçikleri ziyaret ettiği açıklandı.

Paylaşımda, "Şırnak’ta kalan Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal Kadıoğlu ve Şırnak Valisi Cevdet Atay, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan Mehmetçiklerimizin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi alarak Kahramanlarımıza acil şifalar diledi" ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • vatandaş 13.01.2024 19:47
    Önceden hiç umurlarında olmazdı golf oynarlardı beyfendiler. Tebrikler paşalarımıza askerimize morel veriyorlar.
  • Misafir 13.01.2024 19:11
    Soğan ekmek yiyelim ama Amerika'nin yaptığı terör baskısına boyun eğmeyelim
  • feraset 13.01.2024 19:06
    Gönüllü birlikler, alaylar oluşturulmalı sadece Allah rızası için sınır bölgelerinde görev yapacak gönüllü birlikler, devletten hiç bir beklentisi olmayan aziz milleten ise duadan başka bir talebi bulunmayan gönüllü birlikler,