CHP'li Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş, başörtülü kadının önce boğazını sıktı, sonra küfretti.

İstanbul'da Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Büyükçekmece belediyesindeki imarla ilgili konularda rüşvet iddiaları üzerine "nitelikli dolandırıcılık", "rüşvet" ve "resmi belgede sahtecilik" konularıyla ilgili çalışma yürütüldü.

Rüşvet iddialarına yönelik operasyonda 22 şüpheli gözaltına alındı.

CHP'li başkan yardımcısı başörtülü kadına saldırıp küfretti: Sana ulan o.

CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş, belediyede rüşvet operasyonunun gerçekleştiği dakikalarda başörtülü bir kadına saldırdı. Kalabalık içerisinde ne olduğunu anlamaya çalışan kadına öfkelenen Akkuş, kadının önce boğazını sıktı ardından da küfretti.

Gazeteci durdurmaya çalıştı, CHP'liler Akkuş’u destekledi

Olaya tanık olan gazetecinin ‘Yapma, dur’ sözleri ile saldırgan Akkuş’u durdurmaya çalıştığı sırada, CHP’lilerin darbedilen kadının değil Akkuş’un yanında olması dikkat çekti.

Çekimi engellemeye çalıştılar

O anlarda bazı kişilerin de kameraları kapatmaya çalışarak, "Çekmeyin" dediği görüldü.

Hasan Akgün'ün bir numaralı adamı

CHP’li Hasan Akkuş’un Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün bir numaralı adamı olduğu, Akkuş’un Büyükçekmece Belediyesi’nde 1994 yılından 2016’ya kadar Özel Kalem Müdürlüğü yaptığı, 2016’dan bugüne ise Siyasi ve Sosyal İşler Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü öğrenildi.

KAYNAK: DHA

 

Yorumlar 325 Yorum Var
 • Kürşat 20.01.2024 15:59
  şeytanın askerleri görevini yapıyor seyreden müslümana yazıklar olsun
 • Uyarıcı 20.01.2024 15:11
  Baş örtüsü ne kimse dokunamaz. Başörtüsü namustur.
 • Murat Civan 20.01.2024 14:30
  Arkadaslar kim olursanız olun,handi parti,din,mezhep....bu harekterin annenize yapıldığını düşünün.Ne yapardınız. Bu adam seçimle vatandaşın oyu ile o makama geliyor.Görevi ise vatandaşa hizmet etmek.Bide yanındakile dikkat edin çekmeyin diye bağırıyorlar.Niye çekiyosunuz diyorlar. O teyzeme sürdüğün ellerin kırılsın.
 • Yahya 20.01.2024 11:49
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM kainattaki zerrelerin adedi kadar YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH kimsenin yaptığını yanına bırakmaz ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR ALLAH MUTLAK BÜYÜKTÜR GÜÇ ve KUVVET SAHİBİDİR ALLAH MUTLAK GALİPTİR ALLAH MUTLAK YÜCEDİR ALLAH NURUNU tamamlayacaktır
 • Akkus 19.01.2024 23:08
  Bakalım özgür özelde yaşlı kadına ağıza alınmayacak küfürler edip fiziksel şiddet uygulayan hasan akkuş u görevinden alacak yürek varmı yokmu yoksa ha hasan ha ben mi diyecek.
Daha fazla yorum görüntüle