Maltepe D-100 Karayolunda eşi ve bebeği ile birlikte ilerleyen otomobil sürücüsü, iki motosikletli ile tartıştı. Motosikletlilerden biri, otomobilin önünü kesti. Motosikletinden inen sürücü, otomobilin aynasını ve camlarını yumrukladı. Otomobil sürücüsü bir yandan polisi ararken bir yandan da o anları cep telefonu ile kaydetti. Olay, sabah saatlerinde, D-100 Karayolu Gülsuyu mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre; Kadıköy istikametinde eşi ve arka koltuktaki bebeği birlikte ilerleyen otomobil sürücüsü, iki motosikletli ile yol verme nedeniyle tartıştı. Bunun üzerine 34 FHU 520 plakalı motosikletin sürücüsü, otoyolda seyir halindeki otomobilin önünü kesti. Trafiği tehlikeye atarak motosikletinden inen sürücü, otomobilin aynasını ve camlarını yumruklamaya başladı. Diğer motosiklet sürücüsü ise saldırgan sürücüyü uzaklaştırmak istedi. Otomobil sürücüsü o anları cep telefonuyla kaydederken bir yandan da polisi aradı. Otomobili yumruklamaya devam eden motosikletliye polisi çağırdığını söyledi. Saldırganın yumruklamaya devam etmesi üzerine sürücü, otomobiliyle hızla uzaklaştı. 


O ANLAR KAMERADA

Motosikletlinin otomobili yumrukladığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, otoyolda akan trafikte motosiklet sürücüsü, otomobilin önünü kesiyor. Daha sonra otomobile yaklaşıp aynalarını ve camlarını yumrukluyor. Sürücünün "Benim çocuğum var" dediği duyulurken eşi de polisin geldiğini söylüyor. Saldırgan otomobili yumruklamaya devam ederken sürücü hızla uzaklaşıy

Yorumlar 16 Yorum Var
 • Enes 12.02.2024 17:30
  Ülkede ciddi ciddi motorcu terörü türedi . bir kaçını indirecen ki akılları başına gelsin . Valla arabamı böyle yumruklasa indiririm . Ancak kadınlara veya yanında çoluk cocuğu olanlara saldırıyorlar
 • Bence 12.02.2024 16:49
  Ülekmi seviyorum insanlarını aslasa.
 • Malazgirt 1071 12.02.2024 16:41
  Vandallar türedi. Bu vandallara karşı silah kullanımı serbest edilsin.
 • MUZTAVA 12.02.2024 16:40
  Uzun yillardir yerine göre iki yazdigim $u.Asla asla asla bu güzelim yollari hak etmi$ millet degiliz..2.Türkiye´da asla asla asla Trafik kültürü´ahlaki´terbiyesi YOK.Hic´de olmiycak.Dünyada Trafikte yilda 15 ile 16 bin ölü veren bir numarali tek ülkeyiz .
 • misafir 12.02.2024 16:24
  motor ile trafiğe çıkış yasaklansın. trafikte en tehlikeli srscı bunlar kullanıyor. bir çok ölümlü kaza motorcuların kurallara uymamasından dolayı arabalara kazaya davet ettiriyorlar.
Daha fazla yorum görüntüle