Yaklaşık 2 aydan bu yana Deyr Belah'taki Şehit Muhammed ed-Durra Stadı'ndaki çadır kentte yaşayan Mahmud ve Şeyma Hazik, yerel danslar ve müzikler eşliğinde dünyaevine girmişti. Damat Mahmud, arkadaşları, akrabaları ve komşularından oluşan bir grupla birlikte "arada" isimli geleneksel oyun havası eşliğinde kumaş parçaları ve naylonlardan oluşan onlarca çadırın arasında yürüyerek, yeni gelin Şeyma'yı almak üzere ailesinin bulunduğu çadıra geldi. Burada da gelinin ailesi, arkadaşları ve komşularıyla basit bir eğlence düzenlemişlerdi. Bugün işgaci İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda iki gün önce evlenen Filistinli çift şehit oldu.

Yorumlar 21 Yorum Var
 • hıghlander 19.02.2024 17:08
  İsrail onların olduğu noktayı kasıtlı vurdu....Onlar cennete gitti .Katil sürüsü, cehennemin 6 katı,bir daha çıkmamak üzere iştahla sizi bekliyor,kabine üyeleri...daha kaç yıl yaşayacağınızı sanıyorsunuz,su gibi bitecek ömür...vaktiniz azaldı artık,valizinizi hazırlayın cehenneme!...çocuk ve kadın katili korkaklar.
 • Ahmet Dilek 19.02.2024 16:58
  büyük çelişki, ebedi hayata inanmıyormusunuz yoksa, eğer islamı yaşıyorlar ise kalpten neden üzülüyorsunuz...
 • ÇAKIR 19.02.2024 16:43
  Peygamber katili israil kasıtlı öldürmüştür.Taki İnsanların ümitleri kırılsın
 • konuk 19.02.2024 16:35
  ömürleri hayırlı olsun mutluluk dilerim barış günlerini görürler inşallah
 • Tâc 19.02.2024 16:27
  Yazık! Çok üzüldüm. Eleştirenlere sormak lazım: Savaş var diye evlenmeyecekler miydi? Evlenmek için savaşın bitmesini mi bekleyeceklerdi?
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek