Lütfü Savaş'ın Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına tepki gösteren CHP yandaşı sunucu Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki gösterdi. "İnsanlar böyle koltuğu kendi babalarının malı sanıyorlar." diyen Portakal, "Lütfü Savaş gerçekten mücadele etti, genel başkanı bilek güreşinde yendi. 'Yazıklar olsun' diyorum koskoca genel başkan ağırlığını koyamadı. 'Bağımsız giriyorsan gir' diyemedi." ifadelerini kullandı.

31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere az bir süre kala, Lütfü Savaş'ın 6 şubat depremlerinde büyük yıkıma uğrayan Hatay'dan CHP tarafından tekrar aday gösterilmesi büyük tepki çekmişti. Tartışmalar devam ederken tepkilere kulak tıkayan CHP yönetimi, Hatay'da Lütfü Savaş ile devam etme karar aldı.

Yaşananları Sözcü TV canlı yayınında değerlendiren Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i hedef aldı.

PORTAKAL'DAN ÖZEL'E HATAY TEPKİSİ

"İnsanlar böyle koltuğu kendi babalarının malı sanıyorlar." diyen Portakal, "Lütfü Savaş gerçekten mücadele etti, genel başkanı bilek güreşinde yendi. 'Yazıklar olsun' diyorum koskoca genel başkan ağırlığını koyamadı. 'Bağımsız giriyorsan gir' diyemedi." ifadelerini kullandı.

Özel'e 'cesaretli ol' çağrısı yapan Portakal, "Cesaretli olmak zorundasınız, Özgür Bey. Bu cesareti gösteremezseniz kapınızı çok aşındırırlar çok taviz vermek zorunda kalırsınız." diye konuştu.

 

Yorumlar 23 Yorum Var
 • Cemal 25.03.2024 14:18
  Çürük portakal gene ortaya çıktın
 • Cemal 25.03.2024 14:17
  Çürük portakal gene ortaya çıktın
 • Eyüp 21.02.2024 12:33
  ah bu akçeli işler ahhhh ah
 • konuk 21.02.2024 11:48
  Allah Türkiyeyi bunların eline bırakmasın, basiretli seçmen sayesinde hangi partili olursa olsun, birlik beraberlik kazansın, emperyalistlere yem edilmesin.
 • İbo 21.02.2024 11:13
  Bu kadar çirkinliği görür Portakal bey, sonra gider reyini severek CHP'ye verir. Sen de cesaret göster de bu vatana faydalı olabilecek başka bir yere oy ver
Daha fazla yorum görüntüle