İbrahim Yattara’nın formasını giydiği İmranlıspor ile Cumhuriyet Üniversitesi Gençlikspor arasında oynanan maçta kavga çıktı. Cumhuriyet Üniversitesi Gençliksporlu futbolcu Emre Uyanık kırmızı kart gördükten sonra maçın hakemi Batuhan Bolat'a yumruklu saldırıda bulundu.

Sivas’ta oynanan Süper Amatör Ligi 1. Küme play-off mücadelesinde Cumhuriyet Üniversitesi Gençlikspor ile İmranlıspor karşı karşıya geldi. İmranlıspor'un yeni transferi deneyimli futbolcu İbrahim Yattara, 68. dakikada oyuna girdi.

Maçın hakemi Batuhan Bolat, Cumhuriyet Üniversitesi Gençlikspor’un futbolcusu Emre Uyanık’a itiraz sonrası kırmızı kart gösterdi. Uyanık, kırmızı kart görmesinin ardından sinirlenerek orta hakeme yumruklu saldırıda bulundu. Maçın yardımcı hakemi de futbolculara saldırdı.

Polislerin araya girmesiyle kavga sona erdi. Müsabaka ise hakemler tarafından tatil edildi. Hakeme saldıran futbolcu da gözaltına alındı.

Yorumlar 16 Yorum Var
 • Fethi 26.02.2024 11:02
  Her maçta bir hakem dövülse bir sezon boyunca kaç hakem ihtiyacımız olur???
 • fber 26.02.2024 08:52
  adaletsiz yönetimlerin sonucu millet zıvanadan çıkıyor. birincisi teknik adam yetiştiremiyoruz. ikincisi maçı yöneten adam yetiştiremiyoruz. eğitemiyoruz yani. birde toplumun sinir uçları ile oynanıyor. gs denen takımın çevirdiği entrikalar buna bir örnek. oyuncuları da ahlaksız. bunları temizleyin lütfen...
 • hakın 26.02.2024 07:58
  başımıza bomba yağmıyor ya. o yüzden bize rahatlık batıyor.
 • Mustafa 26.02.2024 01:24
  Alt yapı sayılan amatör kümelerde genç oyuncular yerine yıllar önce emekli olmuşların işine
 • Fehmi 26.02.2024 00:49
  Bu maç izleyenleri anlamıyorum futbol fanatikliginde şiddeti hiç anlamıyorum millet aya çıkıyor biz top peşinde bile kosmuyor koşanlar için kavga gürültü çok taraftar çok para gelir kapısı üretim yok
Daha fazla yorum görüntüle