MURAT SANCAK: ÇETELERLE MÜCADELE ETMEK EN BÜYÜK HEDEFİM OLACAK

Murat Sancak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bazı sosyal medya hesaplarında,başkanlığı devretmemin sebebin anlamayanlar olmuş, söyleyeyim anlayacakları dilden. Hak arandığında terbiye etme aracı olarak cezalar kullanıldığı ve bu cezalar tek seferde 365 gün toplamda da 5 yılda 730 gün bulduğunda hak mahrumiyetine maruz kalınıyor. 2 yılda yasa çıktığı günden itibaren 372 gün oldu. 2 yılda, kalan 3 yılda hayda hayda alırdım 358 gün daha bu yüzden başkanlığı ve görevlerimden ayrıldım. Bu çetelerle,şebekelerle mücadele etmek en büyük hedefim olacak" dedi.

"İNSAN HAYATTA BİR KEZ OLUR"

Sancak açıklamasının devamında, "İnsan hayatta bir kez ölür,her gün ölünmez,bunlar her hafta komaya sokuyorlar herkesi,bu nedenle hodri meydan dedim. Önümüzdeki haftaya resmi süreçler bitince görüşeceğiz ya bu sistemi yıkıp yenisini inşaa etmeye yardımcı olacağım ya da en azından bu çeteleri kendilerine getirip ayıklanması gerekenleri,ayıklamalarına yardımcı olmuş olacağım İnşallah." ifadelerini kullandı.

Yorumlar 1 Yorum Var
  • Faruk 27.02.2024 18:12
    Hadi ordan bu takım bilinçli kaybediyor görüntüsü veriyor. 5. Likten sonra karar verilmiş gibi illaki düşeceğiz görüntüsü bu. Yazık o taraflara ve de ayıp
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek