Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından önemli açıklamalar;


Altyapısı, sistemi ve insan kaynağıyla yaptığımız reformlarla huzurlu ve güvenli bir ülkede yaşıyoruz. Sağlıkta eski Türkiye manzaralarını, yaşı 35-40'ın üzerinde olanlar iyi bilir. Hastanelerde rehin kalan vatandaşlarımızı hatırlayın. Doktoru bulmanın ayrı, ilacı temin etmenin ayrı zor olduğu çarpık sistemi hatırlayın. Sistemi kökten değiştirmek için çok çalıştık. Nereden nereye.

Bu modelle pek çok farklı teşhis ve tedavi birimin birleştiren bir sistem kurduk. Vatandaşımızın şehrin bir ucundan bir ucuna gitmesini önledik. Eksiklikler, aksaklıklar ortaya çıkabilir, serzenişlerin farkındayız. İnşallah bunları da en kısa sürede tamamlayacağız. Şehir hastanelerini milletimizle buluşturmaya devam etmekte kararlıyız. Türkiye hemen tüm branşlarda dünyanın önemli sağlık merkezlerinden biri haline geldi.

Yorumlar 2 Yorum Var
  • Altuğ 02.03.2024 19:23
    Sistem kökten değiştirildi . Türkiyenin en zeki öğrencileri eskiden hacettepe tıp gibi devlet üniversitelerini tercih ederken,şimdi en zeki öğrencileri koç gibi özel şirketler kapıp mezun olunca da kendi özel hastanelerinde çalıştırıyorlar. Özel hastane de bir muayeneye çok fazla para isteniyor.
  • HAMİD 02.03.2024 18:49
    Helal REİS yerin doldurulamayacak kadar büyük işler yaptın, yapıyorsun gittiğin zaman yerin anlaşılır!!!!