HABER7     

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin AK Parti yönetimi döneminde torpille işe alım yapıldığını iddia eden CHP İstanbul Milletvekili Yunus Emre’yi gerçeklerle yüzleştiren belge canlı yayında yüzüne yüzüne gösterildi. TV100 ekranlarında CHP’li Yunus Emre’ye karşılık veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Millethaber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Burhan, asıl torpilin CHP’li belediyelerde gerçekleştirildiğini söyledi.

Burhan, Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraki Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi’nde (ASKİ) yazılı sınavdan 95 puan alan adaylara sözlü sınavdan 45 puan verilerek Mansur Yavaş yönetimi tarafından elendiklerini söyledi.

‘ATIYOR’ DEDİ, BELGE GELİNCE RENGİ DEĞİŞTİ

Program moderatörü Gürkan Hacır, “O zaman ispat edin. Belgesi nerede, var mı?” dedi. CHP’li vekil Emre ise gülerek “Atıyor zaten” ifadesini kullandı.

Sinan Burhan’ın ABB’deki işçi alım tutarsızlığını ortaya koyan belgeyi moderatör Hacır’a göndermesinin ardından stüdyoda sessizlik hakim oldu.

Hacır, yazılıdan yüksek alanlara sözlüden düşük verildiğini ve listenin uzun olduğunu söyleyerek Sinan Burhan’ı doğruladı. Bu esnada CHP’li Yunus Emre’nin ise yüzünün düştüğü kameralara yansıdı.

CHP’li Emre, ASKİ’deki skandala ilişkin belgeye yorum yapmaktan kaçındı.

Yorumlar 56 Yorum Var
 • selim koç 04.03.2024 08:31
  o zaman sinan burhana soralım kayseri'de hiç torpil yok mu?
 • Davut 04.03.2024 08:06
  Bunlar sözde doğrucu biz biliyoruz nasıl alavere dalavereci olduklarını.
 • Konyalı Adem 04.03.2024 07:45
  Bunlar kendi yaptıkları yolsuzluğu haksızlığı başkalarına da söyleyerek kendilerini Akkaya aklarını zannediyorlar.Chp bu memleket içn bilerek farkında olarak hiç bir faydalı iş yapmamıştır.
 • Adil 04.03.2024 06:48
  Rengi değişmiyor telefonuna bakiyor
 • Ali 04.03.2024 02:16
  Arlanmaz utanmazlar, hep yüzünüz düssün, çamurun içinde debelenin hep!
Daha fazla yorum görüntüle