Bursa'da 'hapishane' konseptli kafenin garsonları, gardiyan kıyafeti ile parmaklıklar ardındaki hücrelerde bekleyen müşterilerine servis yapıyor. İşletme sahibi Alp Bedirhan Kıbıcı (27), “Bazıları birbirlerine, ‘Allah kurtarsın’ diyerek espri yapıyor. Sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflara, ‘Bedel ödendi’ gibi yorumlar yapılıyor. Hücrelere girmek için insanlar sıra bekliyor” dedi.

Bursa’da, ocak ayında hizmet vermeye başlayan 'hapishane' konseptli kafe, yoğun ilgi görüyor. Garsonların, gardiyan kıyafeti ile servis yaptığı kafede, parmaklıklar ardındaki hücrelerde bekleyen müşteriler 'mahkum' kıyafetleri giyerek fotoğraf çektirebiliyor. Ailesi ve arkadaşlarıyla kafeye gelen müşterilerin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar binlerce beğeni alırken, kafeye ilgi de artıyor.

Sosyal medyanın da etkisiyle ‘hapishane’ konseptli kafeye ilginin yoğun olduğunu söyleyen işletme sahibi Alp Bedirhan Kıbıcı, “Konsept ilk bakışta biraz sert ve itici gelebiliyor. Ancak buraya gelenler mutlu ayrılıyor. Bazıları birbirlerine, ‘Allah kurtarsın’ diyerek espri yapıyorlar. Sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflara, ‘Bedel ödendi’ gibi yorumlar yapılıyor. Hücrelere girmek için insanlar sıra bekliyor” diye konuştu.

Yorumlar 49 Yorum Var
 • Kimse kim sana ne 18.04.2024 21:07
  AKIL DAĞITILIRKEN bunlar NERDEYDİ
 • Başkentli 17.04.2024 18:30
  Aynı poz için ne kadar çok fotoğraf çekti .sonra bana bu gb yetmiyor bide herkes ne zannediyo bu dövmeyi ,ne kadar arttı yanlış diğer şeyler gibi.RABBİM CC sonumuzu hayr eylesin uzak eylesin razı olmadığı her halden ümmeti kıyamete kadar .
 • kdrsz 17.04.2024 16:51
  gençlerin bilinç altına tüm olumsuzluklar yerleştiriliyor böyle saçmalık olmaz
 • Bekir 17.04.2024 16:28
  Vah zavallılar
 • Sinan 17.04.2024 16:22
  böyle manyaklıkmı olur
Daha fazla yorum görüntüle