Kabataş’ta kadın bir sürücü, önünde motosikletiyle ilerleyen oğluna arkadan çarptı. Kazayı gören bir başka motosikletli ise gence, “İyi misin” sorusunu yöneltince gülerek cevap veren motosikletli genç, “Annem zaten, paylaş ağabey, rezilliği gördün mü?” diyerek yaşananlara şaşırdı.

Cevap karşısında motosikletlinin kahkahaya boğulduğu o ilginç anlar kameralara yansıdı.

Beyoğlu Meclis-i Mebusan Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda aracıyla trafikte ilerleyen bir sürücü, takip mesafesini ayarlayamayınca önünde motosikletiyle ilerleyen oğluna arkadan çarptı.

Çarpmanın etkisiyle fren yaparak duran motosikletli genci gören bir başka motosikletli, “İyi misin” sorusuyla gencin durumunu sordu. Bunun üzerine genç, “Annem zaten, paylaş ağabey, rezillik gördün mü?” sözleriyle yaşanan ilginç anlara gülerek tepki vererek herkesi güldürdü.

Annesinin çarptığını duyunca kahkahaya boğuldu

Yardıma gelen motosikletlinin, “Ama kaskını bağla bak. Annen de olsa vuruyormuş bak” sözleri üzerine kaskını bağlayan genci aynı anda babası telefonla aradı. Bunun üzerine, “Şimdi de babam arıyor. Hissetti galiba” diyerek durumu anlatan genç yavaşça yoluna devam etti. Yaşanan ilginç anlar motosikletlinin kask kamerasına anbean yansıdı.

Yorumlar 12 Yorum Var
 • Önce Emniyet 06.05.2024 12:21
  Trafik çağıraydın arkadan çarpmış yüzde yüz suçlu, birde ceza keseydi fena olmazdı. takip mesafesini öğret aneye
 • ALLAH dostu 05.05.2024 22:27
  Kıyamet yaklaşıyor herkes paçasını kurtarmaya baksın ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM kimsenin yaptığını yanına bırakmaz. artık yeter... Herkes ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHA İMAN EDİP TEVBE EDİP TESLİM OLUP KURANI KERİME GÖRE YAŞAMALI.
 • Neco I 05.05.2024 19:09
  Benim tanıdığım baba oğul, bisiklet ve motor kazası yaşamışlar
 • Kul insan 05.05.2024 17:11
  İmanın 6 esasından biriside kaza ve kadere inancımızın olmasıdır. Ben bilirim diyenler aldanır. Kötü bildiğimiz iyi, iyi bildiğimiz kötü olabilir. Her şeyi bilen sadece Rabbimiz Allah El Alim'dir cc. Sadece Rabbimiz Allah cc için yaşayanlara selam olsun.
 • Aktif 05.05.2024 16:10
  Onasıl gülme
Daha fazla yorum görüntüle