Beyoğlu Hasköy’de genç kızın sokak ortasında öldürüldüğü saldırının detayları ortaya çıktı.

Beyoğlu Hasköy’de saat 08.30 sıralarında meydana gören olayda Özgür Kemal Akdemir (31), sabah saatlerinde tartıştığı eski sevgilisi Başak Tekin’i sokak ortasında başına tek el ateş ederek öldürmüş, kendisini de başından vurması sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Yaşanan dehşetin yeni detayları ortaya çıktı.

DEHŞETİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

İddiaya göre Akdemir ile Tekin’in 2009 yılında tanışıp sevgili oldukları, yaklaşık 10 sene beraber oldukları, ancak Tekin’in Akdemir’i uyuşturucu madde kullandığı için ayrıldığı öğrenildi. Yaklaşık 5 sene önce ayrıldığı öğrenilen Tekin’i, Akdemir’in takıntı haline getirdiği ortaya çıktı. Bu süreçte Başak Tekin’in nişanlandığını duyan Akdemir’in, dün akşam Erzincan’dan otobüse binip sabah İstanbul’a geldiği öğrenildi.

ESKİ SEVGİLİSİNİN NİŞANLANDIĞI ÖĞRENİNCE SİLAHLA PUSU KURDU

Olay yerine yakın yerde ailesiyle yaşayan Başak Tekin’in adresine giden Akdemir’in işe giden genç kızın silahla önünü kestiği ortaya çıktı.

Ardından zorla kızı yürüten şahsın sokak ortasında çıkan kavgada onu başından vurduğu ve kendi başına da bir el sıktığı bilgisine ulaşıldı. Öte yandan Özgür Kemal Akdemir’in “uyuşturucu madde kullanmak” suçundan 10 adet kaydı olduğu ortaya çıktı. Ağır yaralı şahsın hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Genç kızın cenazesi olay yerindeki incelemenin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Öte yandan Akdemir'in elindeki silahla, genç kızı ara sokağa doğru sürüklendiği anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • Düşünen adam 31.05.2024 22:44
  31 yaşındaki adamın uyuşturucu madde kullanmaktan 10 adet kaydı varmış.Yani adam hiç hapis yatmamış.Böyle bir pisliğe devlet nefes aldırmamalı.masumların canı yanmaması için caniler feda edilmelidir.Adalet çalışır hale getirilmeli hakimler devlet memuru zihniyetinden kurtulup insana,özellikle devletine bağlı dürüst bireye hizmet odaklı çalışmalı,davalar yıllarca uzamamalıdır.
 • Demirbukey 30.05.2024 16:32
  Sevgili nedir yahu üstelik 10 yıl beraber yaşamak uyuşturucu satıcılarına verilen cezalar en az 30 yıl olursa kimse bu işi yapmaya cesaret edemez bunun önüne geçilmesi lazım..
 • Hoca 30.05.2024 15:37
  On yıl beraber sevgili ol... Sonra ayrıl... Sonra... Saçma
 • Misafir 30.05.2024 15:29
  Olay karışık bu kadar kolaymı insan öldürmek adaletin olmadığı yerde bu tür olaylar artarak devam ediyor oysa insanın canı,malı,namusu devlete emanettir gereken yapılmalı
 • Erdal 30.05.2024 14:58
  İdam idam idam idam idam idam idam idam idam................................
Daha fazla yorum görüntüle