Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans" uzmanı olarak tanıtan Şebnem Tacigut, Göbeklitepe'de Sirius yıldızına portal açma seansları düzenlediği ve bu içsel yolculuğun bedelinin ise 69 bin TL karşılığında yapıldığı iddia edildi..

Saadet zinciri bu kez arkeolojik sisteme uzandı. Şebnem Tacigut adlı kadın sosyal medyada kendini kuantum düşünce tekniği eğitmeni olarak tanıttı. Psikoloji diploması olmamasına rağmen kendini kişisel gelişim uzmanı olarak anlattı.

"Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans" gibi sayısız başlıkta uzman olduğunu açıkladı! Bunun için Şanlıurfa'daki 10 bin yıllık tarihi bulunan Göbeklitepe'yi bile kullandı. Göbeklitepe'nin uzaylıların havalimanı olduğunu savunan Tacigut, katılımcılarla birlikte tarihi kalıntılardan enerji almaya çalıştı! Şebnem Tacigut, Göbeklitepe'ye Sirius yıldızına portal açma seansları yaptı. İçsel yolculuğun bedeli ise 69 bin liraydı!

TERAPİ SEANSLARI DÜZENLİYOR!

Psikoloji diploması olmayan Tacigut, 3 günlük bu turda katılımcılara sözde bilinçaltını keşfetme ve potansiyellerini açığa çıkarma garantisi verdi. Programda negatif enerji temizliği, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları temizliği gibi çeşitli aktivitelier yer aldı! Sosyal medyada yarım milyon takipçisi bulunan Tacigut, lüks otellerde de terapi seansları düzenliyor. 3 aylık periyotlar halinde verilen eğitimler toplamda 9 ay sürüyor ve birinci sınıfın ücreti 23 bin TL. Bu arada Şebnem Tacigut, sosyal medyada paylaştığı videolarla takipçi topluyor.

EĞİTİMİ YOK!

Şebnem Tacigut'un psikoloji veya psikiyatri eğitimi bulunmuyor. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Tacigut, geçmişte kurumsal şirketlerde finans müdürü ol arak çalışmış. Ayrıca çeşitli hocalardan enerji şifacılığı eğitimi almış.

Yorumlar 105 Yorum Var
 • Ömer dadaş 19.06.2024 21:37
  Keriz silkeleme sezonu açılmıştır.
 • Sjdkff 19.06.2024 17:48
  Şeytanin askerleri .iki rekat namaz kılın arinma neymiş görün .
 • BİROL 19.06.2024 15:34
  Benim yaşadığım yerde acayip kozmik enerji barındıran bir arazi var hepinizi 2 şer bin liraya pür-i pak yapar.Hemide Siriüs neymiş Andromada galaksisine portallar falanda açıyor.Yahu resmen güldüm bu ne yaa..Portal açsa ne açmasa ne...Gidin namaza başlayın...
 • Turabi 18.06.2024 22:35
  Söğüşlenecek tipler razıysa sorun yok yüz bin dolar alsın
 • Mücahit 18.06.2024 17:16
  Enayiler olmasa açıkgöz ler aç kalır
Daha fazla yorum görüntüle