Mersin'de site güvenlik görevlisi tartıştığı site sakinini bıçaklayarak öldürdü. Cinayet anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, dün gece Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Tömük Mahallesi'ndeki bir yazlık sitede meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde site havuzunda alkol aldığı ileri sürülen site sakini Sezer Soner Aktaş (32), sitenin güvenlik görevlisi Ali Aşkın K. (35) tarafından havuz başında alkol almaması konusunda uyarılınca ikili arasında tartışma yaşandı. Tartışma diğer site sakinlerinin araya girmesiyle yatıştırıldı.

Ancak aynı gün saat 22.00 sıralarında Sezer Soner Aktaş ile site güvenlik görevlisi arasında aynı konuyla ilgili yeniden tartışma çıktı. Sitenin nizamiye kapısında yaşanan tartışma sırasında öfkesine hakim olamayan güvenlik görevlisi, Aktaş'ı bıçaklayarak ağır yaraladı. Yaralanan Aktaş, bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybederken, jandarma ekiplerince gözaltına alınan Ali Aşkın K., sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Cinayet anı kamerada
Öte yandan, Sezer Soner Aktaş'ın bıçaklanma anı sitenin güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, Aktaş'ın araçla siteden çıktığı sırada güvenlik görevlisi ile tartıştığı, daha sonra aracını park ederek kulübeye gelip güvenlik görevlisi ile tartışmaya devam ettiği anlar yer aldı. Tartışma sırasında öfkesine hakim olamayan güvenlik görevlisinin, Aktaş'a saldırıp bıçaklayarak yere yatırıp tekmelediği anlar da güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Yorumlar 205 Yorum Var
 • Nihal 05.07.2024 19:48
  Site sakini güvenlik ile tartışmış videoda herşey açık..
 • Vatandaş 01.07.2024 17:47
  Adam olmaz iflah olmaz bu toplum, içten çürümüş ağaç gibi, bir kısmı yeşil ama hızla çürümeye devam ediyor. Çare toplumsal barış, görgü ve dini eğitim, kişi hakları ve bireysel bilinçlenme, en önemlisi ise çok yüksek cezalar buna bu olayda olduğu gibi idam da dahil.
 • Güvenliğe 01.07.2024 17:43
  Güvenlik sitede yasak uyardı olmadı mı hemen kolluk polise ihbar edecekti. Kendisi hükmü vermiş anlık bir cinnetle bıçaklamış ama polis varken ülkede kanun varken kendi adaletini sağlamak yanlış Alkol mü o zaten bu ülkede ki en büyük bela! kazalar ölümler, yaramalar her şeyin bir kısmında bu meret çıkıyor ortaya özellikle trafikte alkol denetimi daha sık ansızın yapılmalı saygılar.
 • Reis 01.07.2024 17:28
  Sabırda bır yere kadar
 • Vejdo 01.07.2024 17:12
  Hüseyin Efendi durduk yere de olsa insan öldürülmez insan öldüren katil derler
Daha fazla yorum görüntüle