Uzungöl’de kurulan insan sapanının halatı kopunca faciadan dönüldü. İnsan sapanına bağlı bir kadın halatın kopmasıyla aşağı düşerken, yürekleri ağza getiren kazada S.Ş. isimli kadının bacağından hafif şekilde yaralandı.


Olay, Çaykara ilçesindeki yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği turizm merkezi Uzungöl’de meydana geldi. Uzungöl bölgesinde kurulan insan sapanına binen S.Ş. isimli kadın havada asılı kaldığı esnada direklere bağlı halatlardan biri koptu. Kopmanın etkisiyle S.Ş.’nin hızlı bir şekilde aşağı düşmesine bağlı olduğu diğer halat yavaşlattı. Yaşanan kaza yürekleri ağzı getirirken, kazada S.Ş. ayağından hafif şekilde yaralandı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan S.Ş., “Mesela ben ihmaller sonucu ölüme bu kadar yaklaşacağımı bilmiyordum. Bu videoyu izlemek en zor bana geliyor ama insanların benim yaşadığım o korkuyu yaşamasını istemiyorum bilmeden tam anlamıyla güven vermeyen bir yerde denemelerini istemiyorum çünkü bu korku yaşanılacak bir korku değil” ifadelerini kullandı.

Yorumlar 29 Yorum Var
 • ismail 11.07.2024 16:02
  sapanın üstünde ısıtıcı var, hizmette sınır yok :). Fırlatınca ısıtıcının! tellerine çarpmıyormu
 • Hak sever 11.07.2024 15:53
  Ne yazacağız ? Hiçbir şey değişmeyecek.
 • Zeki 11.07.2024 01:38
  Ucuz ipin yahnisi
 • Maydanoz 11.07.2024 00:28
  her türlü eğlence mekanları kapatılmalı.her nerede vakit öldüren insan varsa hepsi toplatılmalı ve taşocaklarında tarlalarda çalıştırılmalı. bir insan ya evinde ya işyerinde olmalı. mesai saatinde yollarda yürüyorsa işyerinden, mesai saati dışında ise eşinden alınmış izin belgesi bulundurmalı. evden sadece işe veya hastaneye gitmek serbest olmalı. hapistekiler çıkartılıp dağları ağaçlandırmalı
 • Tunç 10.07.2024 21:02
  Asıl olan doğayı mahvettiler
Daha fazla yorum görüntüle