GÜNCEL / 05.11.2019 19:16

Yok artık! Damada para takıyormuş gibi yaptı paraları çaldı

Antalya'da Begümhan ve Hüseyin Uğur Gümüş'ün düğün töreninde davetli izlenimi veren bir kişi, damada para takıyormuş gibi yapıp cebindeki parayı çaldı. Parayı alan kişi, ardından çalan müzik eşliğinde oynadı.

Hırsızlık olayı, cumartesi akşamı Kepez ilçesi Varsak Mahallesi'nde düzenlenen Begümhan ve Hüseyin Uğur Gümüş'ün düğün töreninde meydana geldi. Damat Hüseyin Uğur Gümüş arkadaşlarıyla müzik eşliğinde oynadığı sırada davetliler, ceketine ve cebine para takmaya başladı. Bu sırada Gümüş'ün yanına yaklaşan kimliği belirsiz kişi, cebine para koyuyormuş gibi yaparak, damadın cebindeki parayı el çabukluğuyla çaldı. Parayı alan kişi, ardından çalan müzik eşliğinde oynamaya devam etti.

Hırsızlık anı anbean kameralara yansıdı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ziyaret skandala dönüştü: Vekiller Kılıçdaroğlu'nu dakikalarca bekletti GÜNCEL - 20.05.2020 Erdoğan'ı kızdıran görüntü! GÜNCEL - 19.05.2020
  • Dikkatli İzleyin 06.11.2019 02:48 / 7 kişi beğenmiş /

    İki kişi onlar. Videoyu iyi izleyin.

  • yoldangeçenmaydonoz 05.11.2019 19:23 / 34 kişi beğenmiş /

    o kadar insanın gözünün önünde çalıyor. bence para hediye edilsin. sonrada kolu kesilsin. bide oynamayı bilmiyor bi daha oynamasına izin verilmesin.

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla