GÜNCEL / 23.03.2020 09:30

Polisten drone ile evde kalın çağrısı

Korona virüse karşı evde kalın uyarılarında bulanan İstanbul Polisi bu kez drone ile vatandaşları uyardı. Aydos Ormanında piknik yapan vatandaşları drone ile uyaran polis ekipleri, evde kalın çağrısında bulundu.

Koronavirüs salgını sebebiyle evde kalınması uyarıları devam ederken, Sultanbeyli Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilginç bir uygulama yaptı. Sultanbeyli Emniyeti envanterinde bulunan dronelarla piknik yapan vatandaşlar uyarıldı.
Aydos Ormanı üzerinde drone ile kontrol yapan ekipler, ormanda piknik yapan vatandaşlara, “Değerli İstanbullular, evlerinizde kalmanız sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı için hayati derecede önemlidir. Lütfen zaruri olmadıkça Drone ile piknikçileri tespit eden polis ardından "sokağa çıkmayalım!” mesajını anons etti. Havadaki drone yi gören piknikçiler ise şaşkınlık yaşadı.

Drone ile ormanda yapılan uygulama sonra bölgeye sevk edilen motorize ekipler, piknikçilere evlerine dönmelerini istedi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ABD'de şoke eden manzara! Ahmet Hakan inanamadı GÜNCEL - 02.06.2020 Valiyi çıldırtan olay! Utançtan sokağa çıkamayız GÜNCEL - 02.06.2020
  • Molla Kasım 23.03.2020 10:36 /

    Yahu aynı aile evde kalsa ne olacak ormanda olsa ne oalcak etrafta başka kimse yok. Sahillere bakın millet sıklım tıklım ve marketler. Sapla saman karıştırılşıyor.

  • ali demir 23.03.2020 10:30 /

    lütfen kimse disarı cıkması

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla