GÜNCEL / 05.04.2020 12:44

Mecidiyeköy’de fırtınanın etkisiyle devrilen ağaç yolu trafiğe kapattı

Meteoroloji’den yapılan uyarıların ardından etkisini gösteren fırtına Mecidiyeköy’de bir ağacı kökünden devirdi. Yola devrilen ağaç trafiği kapattı. Ağacın kaldırılmasıyla birlikte trafik normale döndü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan kuvvetli yağış ve fırtına uyarılarının ardından İstanbul yağış ve rüzgarlı havanın etkisi altına girdi. Mecidiyeköy Bahçeler Sokak’ta bir ağaç fırtınanın etkisiyle kökünden devrildi. Yola devrilen ağaç, sokak üzerinde trafik oluşmasına neden oldu. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

Ekipler, devrilen ağacı motorlu testere ile parçalara ayırarak kaldırdı. Ağacın kaldırılmasının ardından sokak üzerinde trafik normal akışına döndü. Ağacın devrildiği anlarda yol üzerinde yaya ya da araç bulunmaması olası bir faciayı önlemiş oldu.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Sakarya'da fabrikada facia! Geriye bu görüntüler kaldı! GÜNCEL - 04.07.2020 Türkiye'nin en büyük havai fişek fabrikasında patlama! İnsanlar deprem zanneti GÜNCEL - 03.07.2020

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla