GÜNCEL / 01.06.2020 11:48

Polis memuru Atakan Arslan’ı şehit eden zanlıdan polislere jiletli saldırı

Diyarbakır’da polis memuru Atakan Arslan’ı şehit eden M.E.C. isimli şahsın yakalanması sonrasına ait olduğu bildirilerek çeşitli görüntülerin sosyal medyada paylaşıldığının görülmesi üzerine konu hakkında Diyarbakır Valiliğinden açıklama yapıldı.

Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarında ve internet sitelerinde, 30 Mayıs 2020 günü polis memuru Atakan Arslan'ı şehit eden M.E.C. isimli şahsın yakalanması sonrasına ait olduğu bildirilerek çeşitli görüntülerin paylaşıldığının görülmesi üzerine konu hakkında açıklama yapılması gereği duyulduğu bildirildi.

Açıklamada, “Olayın faili M.E.C. isimli şahıs yakalandıktan sonra ilgili adli birime intikal ettirmek üzere elleri önden kelepçelenmek suretiyle ekip otosuna bindirilmiş, şüpheli şahsın araç hareket halinde iken ağzından çıkardığı jilet ile görevli personelimize saldırması ve tehdit etmesi üzerine görevlilerimizce artan oranda maddi kuvvet uygulanmak suretiyle bahse konu jilet muhafaza altına alınmıştır. İlgili adli birime intikal ettirilen M.E.C. isimli şüpheli şahsın, ekip otosunda ağzından jilet çıkarmasıyla oluşan makul şüphe nedeniyle, kendisinin ve görevlilerimizin güvenliği sağlamak adına daha detaylı arama yapılacağı esnada direnmesi üzerine orantılı güç kullanılarak kıyafetleri çıkartılmış ve iç çamaşırının bel bölümündeki lastik kısmında bir adet jilet daha bulunmuştur. Gerçekleştirilen tüm işlemler ve adli inceleme yapmak üzere muhafaza altına alınan kesici aletler, yakalama, arama tutanağında yer almaktadır. Bazı sosyal medyada hesaplarında paylaşılan görüntü üst arama işlemi esnasında çekilmiş olup konu ile ilgili idari tahkikat, tespit edildikten hemen sonra başlatılmıştır” denildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Sakarya'da fabrikada facia! Geriye bu görüntüler kaldı! GÜNCEL - 04.07.2020 Türkiye'nin en büyük havai fişek fabrikasında patlama! İnsanlar deprem zanneti GÜNCEL - 03.07.2020
 • abdullah 23 02.06.2020 15:40 / 1 kişi beğenmiş /

  asmaz beslerseniz her şeyi yaparlar.kısas şart

 • Nazım 02.06.2020 06:09 / 5 kişi beğenmiş /

  Ey polis kardeşlerim ,acımayın acınacak hale düşersiniz. Biz sizi anlıyoruz, nasıl mücadele içerisinde olduğunuzu biliyoruz . Bu imansız zalimlere bu polis katili alçaklara hiç merhamet etmeyin.

 • Turgay 01.06.2020 19:40 / 6 kişi beğenmiş /

  Vatana ihanetin cezası idam olmalı. Bırakalım artık şu 90 yıllık avrupa kanunlarını aslımıza dönelim.

 • 46lı 01.06.2020 17:05 / 12 kişi beğenmiş /

  Derhal sallandırılmalı.! Adalet adalet adalet.

 • salim 01.06.2020 16:18 / 15 kişi beğenmiş /

  suc devetin ayni yerde idam edilmeliydi ailesiyle beraber, mahallenin tammaina virus yayilmali acilen bunlari teror egitimi almis ailesi tarafindan

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla