OTOMOBİL / 17.06.2020 10:43

Artık Putin'i görmek 'hayal' olacak! Çok çarpıcı görüntüler yayınlandı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in virüsten korunması için özel "dezenfeksiyon tüneli" oluşturuldu.

RIA haber ajansının haberine göre Putin'in Novo-Ogaryovo’daki konutunu Moskova dışından ziyaret edecek herkes bu tünelden geçmek zorunda.

Ajansın haberine göre tüneldeki dezenfektan ince bir sıvı bulutu. Bu bulut tünelden geçenlerin kıyafetlerini ve cildin açıkta kalan yerlerini kaplıyor.

Putin'in sözcüsü Peskov da Nisan ayı başında Putin ile görüşecek herkesin test yaptırdığını söylemişti. Reuters haber ajansının haberine göre Peskov da bu açıklamasından bir ay sonra virüs kaptı.

 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Mercedes'in son bombası! Tek depo 1000 km! Ne elektrik, ne benzin, ne lpg ne de mazot... OTOMOBİL - 18.09.2020 Türkiye için tarihi bir gün daha! Aksungur SİHA tam 12 adet bombayla 28 saat uçtu OTOMOBİL - 17.09.2020
  • Sıra 17.06.2020 12:13 / 3 kişi beğenmiş /

    Millet kolları bacakları yani vucudunun bir kısmı açık olanlar.havadaki virüs eğer rüzgarla hava akımıyla hareket halindeyse.açık olan bedene yapışıyor.elbiseye denk gelsede fazla duramıyor.hava akımıyla elbiseyi terkediyor.beden yani cilt nemli olduğundan yapışıp kalıyor.erkeklere duyurulduğu gibi bu durumdan bayanlar çok etkilenir.ve virüs cilt gözeneklerinden içeri girebilir.bunu uzmanlara sormak lazım.mantıken açık ciltler tehlike altında.

otomobil kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla