GÜNCEL / 01.07.2020 00:30

Uzun eşek değil, hayatlarıyla oynadılar

Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında maske takılmasının zorunlu hale getirilmesine rağmen mega kentte pes dedirten görüntüler kaydedildi. Ne maske takan ne de sosyal mesafe kurallarına uyan kimi grup uzun eşek oynarken kimileri de horon tepip halay çekti.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında normalleşme sürecine girilmesinin ardından İstanbul’da maske takılma zorunluluğu getirilmişti. Yetkililerin sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulunmasına rağmen hafta sonu mega kentin çeşitli noktalarında “pes” dedirten görüntüler kaydedildi.

Uzun eşek oynayıp horon teptiler

Sarıyer Belgrad Ormanları’nda bir araya gelen bir grup, hoparlör sistemi olan araçlarla yüksek sesli müzikler eşliğinde horon tepti. Kadıköy Moda Parkı’nda başka bir grup ise ne maske takarak ne de sosyal mesafeye uyarak eğlendi. Virüse adeta meydan okuyan diğer bir grup ise uzun eşek oynadı. Beşiktaş Sahili’nde bir başka grup ise iç içe müzik eşliğinde eğlenerek halay çekti. Dakikalarca birbirleriyle temas eden gruplar canlarını hiçe saydı. Yaşananlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ermenistan dağıldı! Azerbaycan yeni görüntüler paylaştı GÜNCEL - 29.09.2020 Bakan Selçuk'tan okullarla ilgili son dakika açıklaması! Yeşil ışık yaktı GÜNCEL - 29.09.2020
  • mahmut23 01.07.2020 10:08 / 1 kişi beğenmiş /

    Bu yaptığınız komiklik değil, siz de kusura bakmayın ama hiç komik değilsiniz. kendini komik sanan zavallılarsınız. kızlara hoş görünmek adına aptalca hareketlerde bulunuyorsunuz. yaşınıza uygun davranın olgunlaşın biraz. bugün amerikada 46 bin vaka var. bunun manası bu 46 binden 1500 ü mefta olacak. belki de siz de onlar gibi olacaksınız. lütfen şebekleşmenin zamanı değil. biz sizin hareketlerinize gülmüyoruz iğreniyoruz sadece.

  • hakın 01.07.2020 08:06 / 3 kişi beğenmiş /

    en çokta özveriyle çalışan doktorlarımızın emeklerine yazık. ekonomide sıkıntı yaşayan esnaflara, şimdiden işsiz kalanlara ve kalacaklara yazık değilmi. bu nasıl sorumsuzluk umursamamazlık. sonrada gençlerin önünü açın.bu gençliğinmi...

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla