DÜNYA / 22.09.2020 09:41

Türk ailenin iki çocuğu ellerinden alındı! Anne Uzun: Çocuklarımın 'Hiristiyan' olmasından korkuyorum

Almanya'nın Hamburg kentinde yaşayan Uzun ailesinin 3 ve 5 yaşındaki iki çocuğu darp şüphesi ile ellerinden alındı.

Almanya'nın Hamburg kentinde yaşayan Uzun ailesinin 3 ve 5 yaşındaki iki çocuğu darp şüphesi ile gençlik dairesi tarafından ellerinden alındığı ifade edildi. Bu karar karşısında şoka uğrayan aile haksız bir şekilde ellerinden alınan çocuklarının geri verilmesini istiyor. 

"ÇOCUKLARIMIN HRİSTYAN YAPILMASINDAN KORKUYORUM"
Konuyla ilgili Demirören Haber Ajansı'na (DHA) konuşan anne Nilgün Uzun, çocuklarını 10 Ağustos günü kreşe bırakmasının ardından çocuklarının Gençlik Dairesi tarafından kendinden habersizce kreşten alındığını ifade etti. Uzun, Gençlik Dairesi yetkililerinin gerekçe olarak ‘darp’ ve ‘sağlık sorunları’ gösterildiğini dile getirdi. Uzun, Alman yetkililerinin yaptığının asla kabul edilemez olduğunu dile getirerek, “Çocuklarımın Hristiyan yapılmasından korkuyorum” dedi. 

"ÇOCUKLARIMI ASLA DARP ETMEDİM, YARDIM EDİN"
Uzun açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: "Bana telefon açıyorlar. ‘Çocuklarınızı darp ve sağlık sorunlarından dolayı aldık’ dediler. Kendi aralarında mahkeme etmişler. Ben çocuklarımı darp ediyormuşum. Bundan dolayı elimden almışlar. Bir insan çocuğunu nasıl darp eder?” Çocuklarının başka bir aileye verilip Hristiyan yapılmasından korkuyorum. Yardım istiyorum, lütfen bana yardım edin. Ben çocuklarımı geri istiyorum."

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Azerbaycan ordusu, Ermenistan'ın balistik füze sistemlerini imha etti DÜNYA - 14.10.2020 İlham Aliyev: Erdoğan benim kardeşim, o bir dünya lideri DÜNYA - 16.10.2020
 • Cevat 21.09.2020 16:03 /

  BİZ ÜLKEMİZE GELEN MİLYONLARCA GÖÇMENE göç ve entegrasyon/ uyum bakanlığı kutup, Türkiyede nasıl yaşanır, Türk halkı ve yaşam tarzına nasıl uyum sağlanırı öğretmeyi aklımızdan geçiremiyoruz SONUÇ : HER GELEN , GELDİĞİ YERDEKİYLE AYNI ŞEKİLDE TÜRKİYEMİZDE YAŞAMAYI SÜRDÜREREK ORTA VADEDE BİR İNSAN TOPLULUĞUNU HALK yapan ÖZELLİĞİ ORTADAN KALDIRINCA TÜRKİYE ASİMİLE ve GÖÇ ETTİRİLEN VE BUNDAN ACI DUYMAZ HALE EVRİLECEK ...

 • Yujgjjj 21.09.2020 15:21 / 1 kişi beğenmiş /

  Bize yapacaklardi aynisini

 • mehmet 21.09.2020 13:48 / 5 kişi beğenmiş /

  hemen türkiye ye dönün aç kalın gavura hizmet etmeyim. ne işiniz var

 • ..... 21.09.2020 12:44 / 4 kişi beğenmiş /

  Almanya Gençlik Dairesi asimilayson ofisi aslında. Doğuramayan Almanlara çocuk devşirme ofisi.

 • Çakal 21.09.2020 12:33 / 3 kişi beğenmiş /

  Ellerinde delil olmasa almazlar. Çocukları evde yalnız bırakmak da işkence sayılıyor. Yarın alman gazeteler açıklarlar olayın iç yüzünü almancılar yeşillendirsin.

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla