DÜNYA / 27.09.2020 00:22

Odasına Filistin bayrağı asınca ordudan atıldı!

İsrail'de askeri üste bulunan odasına Filistin bayrağı asan İsrailli asker ordudan atıldı.

İsrail ordusunda görevli bir asker, arkadaşlarıyla odasında çektiği bir videoyu sosyal medyada paylaşınca yetkililer harekete geçti. Askerin, üste bulunan odasına Filistin bayrağı astığının görülmesinin ardından ordudan atıldı. İsrail basını, odasına Filistin bayrağı asan askerin emirleri ihlal ettiği ve silahlarla alışılmadık davranışlar sergilediği gerekçesiyle ordudan atıldığını ifade etti.

İsrail ordusu tarafından yapılan açıklamada, "Bu, İsrail askerlerinden beklenmedik bir davranış olayın ardından ordudaki tedbirler sıkılaştırıldı" ifadeleri kullanıldı. Ordu, söz konusu videoda yer alan tüm askerlerin gözaltına alındığını ve daha sonra serbest bırakıldıklarını aktardı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ermenistan ordusuna ait hedeflerin SİHA'larla imha anı DÜNYA - 23.10.2020 Azerbaycan, Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Harutyunyan’ı böyle vurdu DÜNYA - 27.10.2020
  • Tarkan 27.09.2020 15:49 /

    Madem filistini seviyorsun İsrail'de askerlik neden yapıyorsun?Madem Askerlik yapıyorsun kafalarına neden sıkmıyorsun???

  • K¹e⁴l⁵e³ş 27.09.2020 07:15 / 1 kişi beğenmiş /

    asker yüzde yüz filistinlidir tebrik ederim

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla