Kağıthane'de yol verme tartışması nedeniyle otomobil sürücüsü motosiklet sürücüsünün önünü kesip kaskını alarak tokat attı. Tehditler savurup ortalığı birbirine katan trafik magandası kavgayı ayırmayı çalışanları da silah kullanmakla tehdit etti. Yaşanan o anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Cendere Caddesi'nde Salı günü saat 09.30 sıralarında caddede giden otomobil sürücüsü ile motosikletli arasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine otomobil sürücüsü, motosiklet sürücüsünün önünü keserek aracını durdurdu. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan otomobil sürücüsü, hakaret ve küfür etmeye başladı.

"GEL BARIŞALIM" DEYİP TOKAT ATTI

Bununla da yetinmeyen öfkeli sürücü, 'Gel barışalım' dediği motosiklet sürücüsünün bir anlık boşluğundan faydalanarak, ona tokat attı. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan ve tokatlayan öfkeli sürücünün, çevredeki vatandaşların 'polisi arayın, karakola gidelim' demesi üzerine aracından silahını almaya teşebbüs ettiği görüldü.

KOVALASA DA YAKALAYAMADI

Bunun üzerine çevredekiler sağa sola kaçışırken motosiklet sürücüsü de motosiklet ve kaskını bırakarak kaçmaya başladı. Bunu gören trafik magandası, motosiklet sürücüsünü kovalamaya başladı ancak yakalayamadı. Motosiklet sürücüsünün kaçmasıyla bu kez otomobilinin arkasındaki kamyonet sürücüsüne yöneldi. Kamyonet sürücüsüne de tehditler savurmayı ihmal etmeyen maganda, çevredeki vatandaşların uğraşıyla zorla aracına bindirildi.

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan o anlar ise kask kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Kağıthane'nin en işlek caddelerinden biri olan Cendere Caddesi'nde yaklaşık yarım saat süren kavga nedeniyle trafik akışı da aksadı. Otomobilini trafik ışıklarına park eden kişi, sabah işlerine gitmek isteyen vatandaşların da tepkisine neden oldu.

Yorumlar 31 Yorum Var
 • şahin 17.10.2020 18:37
  polis gelmezki gelsede olayı seyreder niye müdahale etmiyorsun desen yahu kanun müsade etmiyor der ne hikmetse terör estirenlere kanun birşey diyemiyor
 • mutlu 16.10.2020 17:32
  anayasa mahkemesinden güç alıyor bunlar
 • Servet 27 16.10.2020 17:13
  1.16 da polis geçmiyor , ondan sonra bu yabaniler terör estiriyor. İlla yabaninin birini silah ile vurması ve öldürmesi mi lazım polisin gelmesi için
 • özkonyali 16.10.2020 17:01
  bana öyle vuracak boynunu kırarım itin
 • Mehmet 16.10.2020 16:36
  O tokat attığı gencin izzeti nefsi ne olacak?
Daha fazla yorum görüntüle