Kadıköy'de köpeğiyle taksiye binmek isteyen kişiyle taksiciler kavga etti. Tekme, yumruk ve kemerlerin kullanıldığı kavga işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.  

Olay geçtiğimiz günlerde Osmanağa Mahallesi'nde yaşandı. İddialara göre pitbull cinsi köpeğiyle taksiye binmek isteyen kişiyle taksiciler arasında tartışma çıktı. Tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Pitbull cinsi köpeğin sahibi ve babası ile taksiciler arasındaki kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu.

KEMERLE VURDU

Kavga sırasında köpekli genç ve babası aldığı darbelerle yere düştü. Bu sırada bir taksici kemerle köpekli gence ve babasına vurmaya başladı. Kavgayı çevredeki kimse ayıramadı. Bir süre devam eden kavga tarafların olay yerinden ayrılmasıyla sona erdi.

"KAVGAYA KÖPEKLER DE KARIŞMIŞ"

Durakta taksicilik yapan İbrahim Demirbaş "Taksiye köpek ile binmeye çalışmış. Köpeği arkadaşların üzerine saldırtmış. Sorunlu biri. Daha önce benim paramı vermedi. Arabama bindiyse ücretini vermek zorunda. Diğer şoför arkadaşlarla da sorun yaşamış. Kavga bu nedenle çıkmış" diye konuştu. Adem Küçük isimli bir vatandaş "Pazar günü yoktum burada. Köpekle gelmiş buraya, taksicilerle arasında kavga çıkmış. Birbirlerine girmişler. Kemerle vurmuş taksicilerden biri. Kavgaya köpekler de karışmış" diye konuştu.

Yorumlar 19 Yorum Var
 • KNN 18.10.2020 16:37
  Köpekle yasayan insanda ruh olmaz, olsada o insanda insanlik kalmaz. Köpeyin 3 mekani ve görevi vardir- çobanin sürüsünü korumaq, avcinin avini getirmek, disarida evin kapisini korumaq. Evde köpekle uyuyub-kalkmak, bir sofradan yemek-içmek insan ruhunu zedeleyer. Köpek yasayan eve melekler girmez.
 • Hanzo Dayı 17.10.2020 23:32
  1-Pitbul beslemek kanunen suç. 2-Pitbul besleyen aklı başında bi adama rastlamadım , hepsi sorunlu tipler. 3-İt ve it sahibi kudurmuş taksici haklı.
 • oktay 17.10.2020 22:13
  bu taksiciler kudurdu bugünler de
 • murat 17.10.2020 22:11
  Adam video raportaj veriyor, resmimi cekme diye trip atiyor
 • msfr 17.10.2020 21:34
  ne taksicileri severim ne de pitpulcuları iki takım da nedense eşkıya tipliler
Daha fazla yorum görüntüle