GENEL / 29.10.2020 11:33

Düğün konvoyundaki kaza kameraya böyle yansıdı

Çorum’da düğün konvoyunda olduğu tahmin edilen 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası kameralara yansıdı.

Kentte meydana gelen trafik kazaları Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarınca kaydedildi. Kazalarda, sürücülerin dikkatsizlik ve kural ihlalleri acı sonuçları gözler önüne serdi.
Çorum’da kara yolu üzerinde seyreden bir araç tali yola dönmek için sinyalini vererek beklemeye başladı. Bu esnada arkadan gelen başka bir araç da yavaşlayarak bekledi. Karşı yönden gelen araçların geçmesini isteyen araç, yaklaşık 15-20 saniye kadar yol üzerinde bekledi. Bu sırada güzergahı kullanan başka bir araç yavaşlarken arkadan gelen başka bir araç ise manevra yaparak durabildi.

Düğün konvoyundaki 4 araç birbirine girdi

Gelin arabasıyla birlikte düğün konvoyunda olduğu tahmin edilen 4 araç güç bela durabilirken arkadan gelen iki araç yavaşlayan diğer iki araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle araçlar da savrulurken yürekler ağza geldi. Kameralara yansıyan düğün konvoyundaki zincirleme kaza da kuralların ve takip mesafesinin önemini bir kez daha ortaya koydu. Diğer araçların kıl payı kurtulduğu kazada maddi hasar oluştu.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Doğu Akdeniz'de skandal: Alman askerleri Türk gemisine baskın düzenledi! GENEL - 23.11.2020 Tabipler Odası'ndan 'yok artık' dedirten çıkış! Korona vaka artışını Ayasofya'ya bağladı... GENEL - 23.11.2020
 • Mustafa 31.10.2020 22:20 / 18 kişi beğenmiş /

  Çok bilmişler ! Sola dönecek aracın kesintisiz çizgisi ve sola dönüş yasağı yoksa bal gibide döner.Oradaki gidiş-gelişli yolda hız kretirine uymayıp,durma mesafesinde duramayan sözde şöförler ehliyetlerini yenilesin.Şayet sola dönüş yasağı varsa sağdaki boşluğa girip direkt geçiş hakkını kullanır.İlk önce kuralları öğrenin,uyun sonrada yorum yapın

 • Geçmiş Olsun 30.10.2020 18:22 / 27 kişi beğenmiş /

  Ooo, bilirkişi heyeti kurulmuş yine burada :))

 • TARIK ŞAHİN 29.10.2020 15:20 / 3 kişi beğenmiş /

  Sola dönecek araba sağ taraftaki boşlukta bekleyip yol müsait olunca dönse kaza olmazdı. Trafik kurallarını maalesef hiç bilmiyoruz. Eğitim şart...

 • antepliye el-cevap 29.10.2020 14:24 / 25 kişi beğenmiş /

  Sola dönecek aracın şeritte sola yanaşarak beklemesi trafik kuralının gereğidir. Diğer araçlar dönüş için bekleyen aracın sağından geçip giderler. dönüş yapacak aracın arkasında bekleyen de hata.

 • antepli fatih 29.10.2020 13:39 / 2 kişi beğenmiş /

  birinci yanlış araçlar arasındaki takip mesafesi yok .ikinci yanlış yolun ortasında durup (sağ tarafında kocaman bir boşluk var ) sola dönmek isteyen ehliyeti nerden nasıl aldığı belli olmayan kişinin hatası. Yazık günah bilinçli olmak lazım trafikte hem bizim için hem toplum için.

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla