Filistin’in başkenti Kudüs’te bir kişi Fransa’da Hazreti Muhammed’e yapılan saygısızlığı ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam karşıtı açıklamalarını protesto etmek amacı ile Fransız malı olan arabasını ateşe verdi.
Fransa’da Hazreti Muhammed’e karşı yapılan küstah karikatürlere ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam karşıtı açıklamalarına İslam dünyasından tepkiler devam ediyor. Filistin’in başkenti Kudüs’te bir kişi Hz. Muhammed’e yapılan saygısızlığı ve Macron’un İslam karşıtı açıklamalarına tepki göstermek amacı ile Fransız malı olan arabasını ateşe verdi. Şahıs, aracını ateşe vermesinin ardından Fransız ürünlerine boykot çağrısı yaptı.
Görüntülerde şahsın önce aracının markasını gösterdiği ardından elindeki benzin dolu olan pet şişeyi aracın içine boşaltarak, aracını ateşe verdiği görülüyor.

Yorumlar 33 Yorum Var
 • Kirsehirli 03.11.2020 04:33
  Hemdem elbette olan kendine olmus, madem öyle almadan önce düsünseydi fransiz mali arabayi, fransa zaten hep kötüydü tek iki haftadirmi bunlar böyle
 • karakanaryakaç 01.11.2020 13:38
  Valla dedim kendini yakmasa ateşi atmadan benzin parlar aman kardeşlerim Allah niyetinizi kabul etsin ama aldığınız malı yakmayın bu israftır. Bundan sonra kesinlikle bir çöp dahi almayın Fransız.
 • Burak 01.11.2020 13:27
  Helal olsun, maaşallah..
 • HEMDEM 01.11.2020 13:11
  Yorumlar hayli manidar, yok "olan sana olmuş", yok "motorunu çıkarmışmış", yok "şov yapmışmış"... Arkadaş adam Filistin gibi fakir bir ülkede aracını yakıyor ve Allah (CC) huzurunda tarafını belli ediyor. "Aman malıma zarar vermeden Fransayı kınayayım", "aman Fransaya karşı olayım ama malıma canıma zarar gelmesin"" gibi tatlı su mücahidi tavırları bırakıp en azından şu güzel Mü'mini takdir edelim.
 • Misafir 01.11.2020 11:58
  Fransızlar için önemli değil ki, zaten satmış ve parasını almış
Daha fazla yorum görüntüle