Burdur'da uyuşturucu kullandığı iddia edilen gençler, yaşlı adamı darp edip o anları da kameraya aldı. Bu esnada kamera arkasındaki kadınların da "Vur vur" diye tempo tuttuğu duyuldu.

 

Burdur'da uyuşturucu kullandığı iddia edilen gençlerin yaşlı adamı darp ettiği görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Bir televizyon kanalında yayınlanan görüntülerde kamera arkasındaki kadınların da yaşlı adama şiddet uygulayan gençlere "Vur vur" diye tempo tutması dikkat çekti.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Uyuşturucu kullandığı öne sürülen gençlerin yaşlı adamı darp ettiği görüntüler sonrası Burdur Valiliği bir açıklama yaptı ve olayla ilgili 4 kişinin gözaltına alındığını duyurdu. Polis merkezindeki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edilen şüphelilerin serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yorumlar 42 Yorum Var
 • Yakub 23.01.2021 13:08
  Burdur 'ın adı lekelenmiş. Yaşlılara saygı göstermeyenler kimlerden ,Yusufiye mektebi fayda sağlar mı acaba?
 • Türk 18.11.2020 23:40
  Allah belasını versin bu suçluları serbest bırakanların virüs değil deprem değil kıyamet kopsun artık şu lağım çukuru dünyada yaşamaktan bıktık usandık artık yaşasın cehennem gerçek adalet toprağın altında gerisi yalan
 • Trabzonlu 17.11.2020 23:53
  Bu kanunlarla daha çok böyle video izleriz. Şayet onu bırakan hakimin babası akrabası olsaydı bırakırmıydı bu müptezelleri.
 • yozgatlı 17.11.2020 19:41
  halil sezai ceza gelipte buna gelmiyorsa bu iş te bir iş var. ya kişilere göre ceza yada vicdanlara göre değişiklik gösteriyor.
 • Vatandaş 17.11.2020 15:31
  "Hükumetin yargıya müdahale etme yetkisi olmasın ama yargının adaleti sağlayamamasından hükumet sorumlu olsun!"
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek