Gaziantep’te trafikte uyardığı motosiklet sürücüsü ve yakınlarının saldırısına maruz kalan Ali Bayram Hakabakan’ın darp edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Çocuklarının gözü önünde darp edilen Hakabakan, bir günlük gözaltının ardından serbest bırakılan şahısların tutuklanmasını istediğini söyledi.

Gaziantep’in 75’inci Yıl Mahallesi’nde 26 Ekim günü aracıyla trafikte seyir halindeyken kendisine çarpmak üzere olan motosikletliyi uyaran Ali Bayram Hakabakan, uyarının ardından çıkan tartışmanın büyümesi üzerine motosiklet sürücüsü ve yakınlarının saldırısına uğradı. Biri bebek olan 2 çocuğunun önünde 3 kişinin saldırısına maruz kalan Hakabakan’ın darp edildiği anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına takıldı. Hakabakan, olayın ardından darp raporu alarak kendisini darp eden kişilerden şikayetçi olurken, şahıslar bir gün gözaltında kaldıktan sonra serbest bırakıldı. Kendisini darp edenlerin serbest bırakılmasına tepki gösteren Hakabakan, şikayetten vazgeçmesi için kendisini darp edenlerin yakınları tarafından tehdit edildiğini belirterek, “Ben şikayetimden vazgeçmeyeceğim. Ben onların tutuklanmasını istiyorum. Cezaların caydırıcı olması gerekiyor” dedi.

Darp anı anbean kaydedildi

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde motosikletliyi uyaran Hakabakan, küfür edilmesi üzerine ileride durarak bekleyen motosikletlinin yanına aracıyla gelip duruyor. Araçtan inen Hakabakan, motosiklet sürücüsüyle tartışıp aracına geri dönerken motosiklet sürücüsü, Hakabakan’ın yüzüne yumruk atıyor. Motosikletli yumruğun etkisiyle düşen Hakabakan’ı yerde tekmeleyerek öldüresiye darp ederken arkadan koşarak gelen motosikletlinin bir yakını ise Hakabakan’ı ayaklarından tutup havaya kaldırdıktan sonra kafasını yere vuruyor. Çevreden gelenlerin Hakabakan’ı darp edilmesini engelleme çabaları sonuçsuz kalırken Hakabakan arabasına binerek olay yerinden uzaklaşmaya çalışırken bu defa motosiklet sürücüsü aracın camından Hakabakan’a yumruk atmaya devam ediyor.

Yorumlar 23 Yorum Var
 • kırmızılı 22.11.2020 20:33
  kırmızılıyı ilerleyen günde çok iyi dövün kü , arkadan gelip artislik yapmanın ne demek olduğunu iyi anlasın
 • berkay 21.11.2020 23:07
  sen geri dön tek diye dövmeye kalk sonra sopayı ye iyi olmuş
 • insan 21.11.2020 16:53
  Motosıklet çeteleri bir sorun oldu. Gürültüleri, kural tanımazlıkları, yola saygısızlıkları gibi birçok edep dışılıklarıyla huzur bozucu çeteler için gerekenler yapılmalıdır.
 • izleyici 21.11.2020 13:54
  Otomobil sürücüsü motosikletliyi tek başına diye gözüne kestirmiş ne uyarması?.. Motorlunun yakınları gelince de dayağı yemiş...
 • ismail 21.11.2020 11:06
  öndeki minibüsçünün merakından dolayı fazladan 2-3 yumruk fazladan yemiş.ORADA durmasa adam arabasına binip kaçacaktı.
Daha fazla yorum görüntüle