Uyuşturucu kullanırken çekilen görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasının ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanan Uygun'un yakınları, adliye çıkışında görüntü alan AA ekibine saldırıda bulundu 

Uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşılan Ümitcan Uygun'un yakınları, adliye çıkışında görüntü alan Anadolu Ajansı (AA) ekibine saldırdı. Uygun, sosyal medyadaki görüntüleri nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği Ankara Adliyesinde nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı. Ümitcan Uygun polis tarafından cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarıldığı sırada görüntü almak isteyen AA kameranı Mustafa Vergiveren ile foto muhabiri Doğukan Keskinkılıç, Uygun'un yakınlarının saldırısına uğradı. Saldırganların görüntü aldığı sırada darbettiği AA kameranı Mustafa Vergiveren yere düştü.

Saldırganlar, Vergiveren'e yerde de tekme attı. Fotomuhabiri Keskinkılıç'a da vurmak isteyen saldırganlar, adliyenin güvenlik görevlilerince engellendi. AA ekibine tehdit ve hakarette de bulunan saldırganlar, Uygun'un avukatı tarafından bir taksiye bindirilerek olay yerinden uzaklaştırıldı. AA ekibinin sağlık durumunun iyi olduğu, saldırganlardan şikayetçi olunacağı öğrenildi.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • Misafir 11.01.2021 21:39
  Ak parti bu ise el atıp bu insan müsvettesini hapse atmalı kilidinide marianna çukuruna atın bir daha çıkamasın
 • Resi 11.01.2021 21:39
  bu adamı kim koruyor anlamadım derinlerde olmalı
 • Yol GÖSTEREN 11.01.2021 20:45
  Bunada 500 sene Adnan Abisinin yanina
 • Akif 11.01.2021 20:45
  Arkadaş psikopat bir aile kaç aydır ülkenin gündeminde. Kim bunlar ya? Verin cezalarını oturtun kuyruklarının üzerine be!
 • Envers 11.01.2021 20:12
  Hakim bey çok seri ve hızlı birşekilde hemen ve derhal herzaman yaptığın gibi bu suç makinelerini toplumun içine salın.
Daha fazla yorum görüntüle