Konya’da narkotik polisinin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonlarda 85 bin 247 uyuşturucu hap ele geçirilirken, 7 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, piyasaya uyuşturucu sürüleceği istihbaratı üzerine çalışma başlattı. Yapılan araştırmaların ardından Selçuklu ve Karatay ilçelerinde 3 araçla uyuşturucu taşındığı bilgisi üzerine araçları takibe aldı. Araçları adım adım takip eden polis ekipleri, düzenlediği operasyonla araçların önünü kesip, içerisinde bulunan şüphelileri etkisiz hale getirdi. Araçlarda yapılan aramamalarda, 85 bin 247 adet uyuşturucu hap ele geçirilirken, 7 kişi gözaltına alındı. Polis ekiplerinin araçlardan birini takip ettikten sonra hızla önlerini keserek düzenledikleri operasyon bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülerde polis ekiplerinin uyuşturucu bulunan aracın önünü hızla kestikleri ve şüphelileri etkisiz hale getirerek ters kelepçe taktıkları yer alıyor. Operasyona katılan polislerin daha sonra araçta arama yaptıkları görülüyor.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • vatan 15.01.2021 17:57
    helal be polisimize bunlara yaşama hakkı vermeyin
  • batu 15.01.2021 17:40
    istanbul da olsa bi satıcı için o kadar aracı nerden bulalım derler. tek araçla hem yol keserler hem adamları alırlardı. ama konya da çok olay olmayınca herkes gelmiş adamları almaya :))
  • Demir Ersoy 15.01.2021 17:33
    Polisimiz gerçek ten büyük başarılar elde ediyor fakat işin yargı ayağı malesef topal sokaklar da bu kadar suçlu var nasıl serbest kalıyorlar
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek