İstanbul’da akşam saatlerinde metrobüs duraklarında yoğunluk oluştu. Soğuk havada evlerine gitmeye çalışan vatandaşların zaman zaman sosyal mesafeye uymadıkları gözlendi.

İstanbul’da geçtiğimiz gün öğle saatlerinde başlayan kar yağışı aralıklarla sürerken, haftanın ilk mesai gününün ardından evlerine gitmek isteyen vatandaşlar metrobüste yoğunluk oluşturdu. Soğuk havada evlerine gitmek için metrobüse binmek isteyen vatandaşlar, duraklarda kimi zaman sosyal mesafe kuralını unuttu.

Metrobüste yoğunluğun olduğunu söyleyen bir vatandaş, “Yoğunluk çok, sosyal mesafe yok. Sosyal mesafe diye bir şey var mı, yok. Sonra diyorlar ki bu hastalık niye uzuyor. Siz tedbirinizi almazsanız böyle devam eder. Genelde böyle kalabalık. Daha binemedim metrobüse” ifadelerini kullandı.

Metrobüsün az geldiğini söyleyen bazı vatandaşlar da, soğuktan dolayı böyle olmadığını, kalabalığın hep yaşandığını belirttiler.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • İstanbullu 18.01.2021 23:11
  Herşey ne kadar da güzel oluuuur ş. Maşallah. Allah nazardan korusun!... Bu güzellikler bir daha bulunmaz ha.Tadına varsın.Güzellik seviciler. ..
 • HALIL 18.01.2021 21:30
  Sadece Metrobüs mü ki, Marmaraya da bir göz atın
 • Iso 18.01.2021 21:24
  Herşey güzel oldu
 • Ali öztok 18.01.2021 21:12
  Nerde imamoglu ulan erdogana demediginiz kalmiyordu cikip konussananiz agziniz bir yerinize mi kacti
 • Eski İstanbul 18.01.2021 20:09
  Rabbim,İstanbulluyu bir daha CHP zihniyetinin ,tembellerim ,iş yapmazların eline düşurmesin.
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek