Bursa’da tartışma sonrası yaralanan Tamer Ü. acil serviste tedaviye alındı. Daha sonra Tamer Ü., doktor ve hemşirelere küfredip, saldırmaya çalıştı. Güvenlik görevlileri ve polisin saldırganlara müdahale ettiği anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Gözaltına alınan Tamer Ü., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bursa’da kavga sonrası yaralanarak acil serviste tedaviye alınan Tamer Ü., doktor ve hemşirelere küfredip, saldırmaya çalıştı. Özel güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle dışarı çıkarılan Tamer Ü.’nün yakınları da hastane bahçesinde görevlilere saldırdı. Güvenlik görevlileri ve polisin saldırganlara müdahale ettiği anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Gözaltına alınan Tamer Ü., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, geçen pazar günü, Osmangazi ilçesinde bulunan Çekirge Devlet Hastanesi’nde yaşandı. Millet Mahallesi’nde husumetli olduğu bir kişiyle kavga eden Tamer Ü., kafasından yaralandı. Tamer Ü., ihbar üzerine gelen ambulansla Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Tamer Ü., acil serviste kendisiyle ilgilenen doktor ve hemşirelere küfretmeye başladı. Doktorlar, buna rağmen Tamer Ü.’nün tedavisini yapmaya devam etti. Ancak Tamer Ü.’nün saldırgan tavırlarının artması üzerine güvenlik görevlileri devreye girdi.

Tamer Ü., tedavisinin ardından dışarı çıkartıldı. Bu sırada sesini duyan hastane bahçesindeki yakınları ise güvenlik görevlilerine saldırdı. Tekme ve yumruklarla görevlilere saldıran yaklaşık 10 kişiye polisler müdahale etti. Polis ve güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle  grup dağılırken,

Tamer Ü. ile birlikte yakınları İ.S. ve A.S. gözaltına alındı.

Çekirge Polis Merkezi’ne götürülen 3 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Tamer Ü. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, İ.S. ve A.S. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

SALDIRI ANI KAMERADA

Tamer Ü. ve yakınlarının güvenlik görevlilerine saldırdığı anlar, hastane bahçesindeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde, grubun özel güvenlik görevlilerine saldırdığı, bazı saldırganların dubalarla vurduğu ve polis ile güvenlik görevlilerinin saldırganlara müdahale ettiği anlar yer aldı.

Yorumlar 38 Yorum Var
 • Mustafa 22.01.2021 21:47
  Bursa o kadar göç aldı ki maalesef nerdeyse her gün bir asayiş olayı medya ya yansımaktadır. Güzelim Bursa da çığrından çıktı artık maalesef
 • M. Ali 22.01.2021 21:29
  Caydırıcı ve ağır ceza lazım..
 • Bektaş Günay 22.01.2021 20:35
  Bu tür hasta yakını Teröristleri bunlar. Yetki versin devlet, bu gibilerin hastalarını, o hastaneden alıp evlerine gönderilmeli. Ulan adam olun, Adam! Soytarılara geçit verilmemeli. Polise yetki versin devlet, joplayıp göndersinler! Ne bu ya Allah aşkına!
 • adem 22.01.2021 20:00
  rezil kepazeler ! 20 sene önce de böyle sahnelere sahit oluyorduk, 20 sene sonra da.. ayni tas, ayni kafa... cahillik diz boyu !!! ne olcak bu ülkenin hali !
 • Vatandaş 22.01.2021 18:47
  Bu tiplere, tacizciye, tacavüzcüye, hırsıza, arsıza, elini döveve, öldğrenekadına şiddet yapana, madende yerin yedi kat dibinde, çalıştırma cezası verecenki, hem devlet, millete kendinede faydası olur.
Daha fazla yorum görüntüle