Avcılar’da bir diş kliniğinde tedavi olan ancak parasını ödemeyen kadın ve kocası dehşet saçtı. Kliniğe gelen öfkeli karı koca doktora küfürler yağdırıp, darp etti. Yaşanan olaylar güvenlik kamerasına ve çalışanların cep telefonuna böyle yansıdı.

Olay, geçtiğimiz salı günü saat 17:00 sıralarında Avcılarda bir diş polikliniğinde meydana geldi. İddiaya göre, 2018 yılında diş tedavisine başlanan H.B.Ş bir süre sonra maddi imkansızlarından dolayı tedavinin tamamlanması için doktordan süre istedi. Bu sürede diş tedavisinin devam etmesini en kısa zamanda ödemeyi yapacağını belirtti. En son randevusuna gelen kadın tedaviyi tamamlandıktan sonra hiçbir ödeme yapmadı. Defalarca aranmasına rağmen “tedaviden memnun kalmadım ödeme yapmayacağım” diyen kadın ücretin geri kalanını ödemeyeceğini belirtti. Bu durumu kabul etmeyen doktor S.U ile kadın arasında telefonda tartışma çıktı.

Eşiyle polikliniği böyle bastı

Telefonda yaşanan tartışmanın ardından sinirlenen kadın, “30 dakika sonra eşimi de alıp geliyorum bu lafları size ödeteceğim” diyerek telefonu kapattı. Eşi B.Ş ile polikliniğe gelen kadın ortalığı birbirine kattı. B.Ş, doktor S.U üzerine yürüyerek önce küfür etti daha sonra darp etmeye başladı. İş yerinde bulunan çalışanlar ise araya girerek öfkeli çiftti durdurmaya çalıştılar. Yaşanan kavga sonrası olay yerine polis ekipleri gelerek her iki tarafı karakola götürdü.

“Küfür edip darp etti”

Yaşanan olaylar sonrasında darp raporu alan doktor S.U yaşadıklarını anlattı. S.U, “3 yıldır yapılan tedavinin bir kısmını ödemiyordu. Bende telefonla arayarak ödemenin yapılmaması durumunda artık hukuki yollara başvuracağımızı dile getirdim. Buna sinirlenip tehditler savurup diş kliniğine geleceğini söyledi ve kapattı. Kısa bir süre sonra eşiyle gelip tehditler ve hakaretler yağdırdı. Eşi beni darp etti ve ağıza alınmayacak küfürler söyledi. Bu durum karşısında bizde polisi arayarak şikayetçi olduk. 3 günlük iş göremez raporum var” diye konuştu

Olay güvenlik kamerasında

Diş polikliniğinde yaşanan kavga güvenlik kameraları ve çalışanların cep telefonlarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde B.Ş’ nin doktora küfür ederek saldırdığı ve darp ettiği görülüyor.

Yorumlar 10 Yorum Var
 • izmir 05.02.2021 17:19
  veresiye diş tedavisi yapan varmı 2018 de başlamış yeni bitmiş ortadontilik iş ise adam senet imzalattırır.tedavi veya diş yapımı veya diş teli 10 bin tl birazını peşin kalan kalanına senet yapar tedavi tutmaz ise mahkemeye ve tüketici hakkıına gider ödediği parayı geri alır diş polikliniği basılmaz basan adamın kampanyadan 2 tane fazla dişini çekelim deselerdi belki düzelirdi.
 • Aydın 05.02.2021 17:01
  Bu konu burada açılmışken ben başka bir konuya parmak basmak istiyorum. Tabiiki bu şiddet asla kabul edilemez. Ben burada konusu açılmışken şu serzenişde bulunmak istiyorum. Malesef Diş konusunda yapılan sağlık hizmetleri ÇOK PAHALI... Bunun bir standardı yok. Çocuğumun 4-5 tane dolgu ve kanal tedavisine 10500 TL istediler. Diğer sağlık hizmetleri bu kadar pahalı değil. Bu sektörde çalışanları rencide etmek niyetinde değilim fakat gerçekten pahalı.
 • Hasta 05.02.2021 16:24
  İki tarafı dinlemeden karar vermeyin. Gaza gelmeyin. Herşey yazıldığı ve göründüğü gibi olmaya bilir. Bazen doktorlarda sabrı zorlaya biliyorlar. Şikayet etsen birşey olmuyor.
 • HACIOĞLU 05.02.2021 16:00
  parayi veren alan tedbirini alacak ve hak edecek
 • mermus 05.02.2021 14:39
  çakallık yapıyorlar . belli ki protez yapılmış , defalarca prova yapılıp hastanın onayı alınıp o şekilde teslim edilmiştir. tedaviden memnun değilsen 3 yıldır ne diye hekim değiştirmiyorsun. dertleri bağırıp çağırıp paranın üzerine yatmak.
Daha fazla yorum görüntüle