Afyonkarahisar'da çiğ köfteyi ‘acılı’ yaptığı gerekçesi ile bir genci darp eden ve serbest bırakıldıktan sonra bir kez daha gözaltına alınan şahsın yakını olduğu iddia edilen bir kişi aynı çiğ köfteciye saldırdı. İş yerine bira şişesi ile saldıran şahıs camları kırıp motosiklete zarar verdi. Yaşanan saldırı olayı ise yine dükkanın güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Kent merkezi İstiklal mahallesinde faaliyet gösteren çiğ köfteci dükkanına gelen Gurur Ş., isimli şahıs sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle çalışan Y.K'yı yumruklayarak darp etti. Olaydan sonra Gurur Ş., polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Gurur Ş., olayın duyulması ve ardından infial etkisi oluşturması üzerine polis tarafından bugün bir kez daha gözaltına alındı.

Şahsın emniyetteki işlemleri devam ederken aynı olayın gerçekleştiği çiğ köfteci dükkanına gece saatlerinde bir saldırı daha oldu. İddiaya göre, Gurur Ş.’nin yakını olduğu öğrenilen saldırgan dükkanda Bilal T., isimli şahıs olduğu sırada yanındaki iki kişi ile iş yerine geldi.

Bira şişesi ile dükkanın camlarını kırdı

Otomobilden inen saldırgan elindeki bira şişesini önce iş yerinin güvenlik kamerasına ardından dükkanına kapı camına attı. Bira şişesi ile camı kıran şahsı yanındakiler sakinleştirmeye çalıştı. Daha sonra kendisini tutan şahıslardan kurtulan saldırgan bu defa iş yeri önündeki yemek yenilen sehpayı iş yerinin vitrin camına defalarca attı. Ardından saldırgan iş yeri önünde servis yapılan motosikleti tekmeleyerek zarar verdi. Saldırgan, yanındaki şahıslar tarafından güçlükle sakinleştirip araca alındıktan sonra olay yerinden ayrıldı.

Çalışan kendisini böyle korumaya çalıştı

Yaşananlar karşısında büyük bir şok yaşayan Bilal T., isimli çalışan ise saldırgana ‘ağabeyi ben ne yaptım, benim suçum ne?’ diyerek kendisini korumaya çalıştı. Saldırganın kendisini dışarıya çağırmasına da kulak asmayan Bilal T., daha sonra polisi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ise iş yerinde detaylı bir inceleme yaparak saldırgan şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Yorumlar 107 Yorum Var
 • SELAMET 03.03.2021 23:17
  ADALET SIKINTIMIZ VAR...ADAM İŞİNİ YAPANI CANI İSTEDİ DİYE DÖVÜYOR... HAYDUT.... BÖYLE LERİNE AZ CEZA ödül yerine geçiyor lanet olasıcalar. Adam değiller ki...
 • Mehmet 02.03.2021 21:39
  İşyerinin zararını ve müşteri kaybı olacağı içinde maddi ve manevi tazminat davası açılmalıdır.hapis cezası yetmez.
 • Memati 02.03.2021 21:26
  Silah bugünler için belinde olacak. Sıkacaksın itin ayaklarına kötürüm bırakacaksın. Akıllanmaz sa kafasına sıkacaksın
 • yiğido 02.03.2021 16:32
  Dükkana kişiye saldıran kişi nasıl ceza almaz? o zaman saldıranı öldürmekte suç sayılmamalı.
 • Vejo 02.03.2021 16:28
  Yahu yatir flakaya cok degil yirmi bir ayagina yirmi diger ayagina bak bakalim bir daha yapabiliyormu ama yok adalet yok masumlar korunmuyor
Daha fazla yorum görüntüle