TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Teşkilat dizisinde unutulmaz sahneler yaşanmaya devam ediyor.

Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkıyor.

YUNANİSTAN’A MECBURİ İNİŞ

Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a mecburi iniş yapılır. Bu durum krizin büyümesine neden olur çünkü Kasım’ın Yunanistan’a giriş yasağı vardır. Sonrasında yaşananlar izleyicileri ekranlara kilitledi.

TÜYLER ÜRPERTEN ANONS

Türk jetleri, büyük bir görevden dönen Türk milli istihbaratının kahramanlarını taşıyan uçağı takip eden Yunan jetlerini sınırdan uzaklaştırır.

Ve Türk jetinden duyulan o anaons;

Dün olduğu gibi bugün de havadaki savaşan şahinler, sınırlarımızın müdafaasında en ön safta dosta güven, düşmana korku vermeye devam etmektedir. Memlekete hoş geldiniz...

Yorumlar 37 Yorum Var
 • Ceylen 06.05.2021 10:00
  Ses gelmiyor
 • Neco 05.05.2021 19:27
  Muhteşem bir dizi bayılıyorum bizim teşkilatımız güçlü temenni ederim dizi uzun sürer teşekürler….
 • Ylmz 05.05.2021 13:26
  Keloğlanın adımopterini koysaydınız daha iyiydi. Tam komedisiniz
 • Adnan durna 05.05.2021 13:13
  Yunan keferelerine iyi bir ders vermiş oluyoruz
 • memo-se 04.05.2021 14:05
  Güzel dizi ama yaptığımız zaman en iyisini yapmmamız lazım, yapamıyorsan gerçekleşmiş görüntüleri koyun, destekliyorum izliyorumda ama animasyolar sıfır, animasyon ekibini değiştirin. benim eleştirim bu daha önceki bölümlerde de animasyon sıkıntısı vardı, İNŞAALLAH Düzeltirsiniz...
Daha fazla yorum görüntüle