İşgalci İsrail'in Filistinli Müslümanlar üzerindeki zulmü durmuyor. İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 5 Filistinlinin daha hayatını kaybetmesiyle şehit sayısı 124'e yükseldi. Hastanede çekim yapan bir Filistinli gazeteci iki kardeşini şehitler arasında buldu.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Savaş 15.05.2021 10:08
    Ne desem boştur. Arapların umurunda bile değilsiniz. Bir tek sesi çıkan Türkiye'dir. Allah'ım sesi çıkmayan dilsiz ne kadar şeytan var ise hepsini kahru perişan eyle. AMİN
  • İsmail* 15.05.2021 09:56
    Dürust ve tarafsız basınımız yaşanan katliamı dünyaya duyurmak için üzerlerine çok büyük görev düşmektedir.Bu zulm ve gözyaşı yürek dayanmaz insan olan kalbi olan tepkisiz kalmamalı birgün sizin başınıza gelmesi kaçınılmazdır.İnsanlıktan nasip almayan bu caniler Iblisin uşaklarıdır. Gerçekten biz Âdemoğullarını şerefli kıldık, onlara karada ve denizde kendilerini taşıyacak vasıtalar lutfettik, onları temiz ve hoş nimetlerle rızıklandırdık ve onları yarattığımız varlıkların bir çoğundan üstün kıldık. Meleklere: “Âdem’e secde edin!” dediğimizde İblîs dışındaki­ler derhal secdeye kapandı. İblîs ise direnerek bundan kaçındı, kibir­lendi ve kâfirlerden oldu.
  • Zeynep 15.05.2021 06:00
    Allah yardımcınız olsun Ey Filistin halkı