ABD Donanmasına ait bir geminin yakınında çekilen UFO görüntüleriyle ilgili Pentagon'dan "İnceleniyor" açıklaması geldi. Eski ABD Başkanı Barack Obama da sorular üzerine, "Tam olarak nasıl hareket ettiklerini ve yönlerini bilmiyoruz" dedi.

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) elindeki UFO görüntüleri tartışması devam ediyor.

Ülkenin San Diego kenti kıyılarında siyah bir objenin denize inerek ortadan kaybolduğu görüntülerine Pentagon'dan açıklama geldi.

Pentagon, görüntülerin incelendiğini, raporun kamuoyu ile paylaşılacağını belirtti.

"Tanımlanamayan uçan nesne"

ABD Donanması, FLIR1 adını verdiği bir video kaydetmişti. 2015 yılında kaydedilen görüntülerde bir cismin gökyüzünde hareket ettiği görülüyor.

Atlantik Okyanusu'nun 35 bin feet yukarısında üçgen şeklinde bir obje, Pentagon tarafından tanımlanamayan uçan nesne olarak nitelendirildi.

Görüntüleri paylaşan belgeselci Jeremy Corbell, "Bu ya dünyadan ya da değil, henüz bilmiyoruz. Bu, öğrenmeye devam edeceğimiz daha büyük bir şeyin parçası" dedi.

Obama'dan UFO açıklaması

James Corden'ın The Late Late Show programına katılan eski ABD Başkanı Barack Obama da UFO ile ilgili sorular üzerine konuştu. Obama, videoda gözüken nesnelerin ne olduklarını çözemediklerini vurgulayarak, "Tam olarak nasıl hareket ettiklerini ve yönlerini bilmiyoruz. Kolay açıklanabilir bir rotaları da yok. Tahminimce insanlar halen bu işin araştırılmasına oldukça önem veriyor ama bugün size söyleyebilecek başka bir şeyim yok" dedi.

Yorumlar 55 Yorum Var
 • EMRE 21.05.2021 18:49
  Birsy yk
 • Dünyalı 21.05.2021 18:44
  Uzaylı görebilen bir tek bunlar. Ayrıca uzaydan Van Gölünün resmini ful HD kalitesimde çekiyorlar ama niyeyse bu uzaylıların görüntüleri saçma saban.
 • vatan 21.05.2021 18:43
  Nasıl bir ufoymuş da sağa sola gidip sonra da hedefin tam ortasında duruyor
 • Okur 21.05.2021 18:37
  Kur-an-ı Kerim'de bazı ayetlerde göklerde ki canlılardan bahsedilir .Ancak bir çok alim göklerde ki canlılardan maksat ,melekler olabileceğini söylemiştir. Bizim gibi canlılar varmı yokmu bunu bilemeyiz . Olabilirde olmayabilirde. En doğrusunu Allah (CC) bilir . Fakat şu anda bize UFO diye yutturulmaya çalışılanlar nedense hep bulanık görüntüler ve çok uzaktan çekilmiş ne olduğu belli olmayan görüntülerdir. Dünya çevresinde 100 lerce uydu var ve bu uydular ile dünyanın her yeri net bir şekilde gözlemleniyor .Neden bu uydulara net bir UFO görüntüsü denk gelmiyor ? Binlerce teleskop var ve bunlarla uzay gözlemleniyor neden bunlara net görüntü denk gelmiyor ?
 • Gerçekler 21.05.2021 18:11
  İsrailin yaptığı katliamları gizlemek için gündem değiştirme. Yıl olmuş 2021 görüntü kalitesine bak.
Daha fazla yorum görüntüle