Market önündeki demir tezgahı gözüne kestiren hırsız, güpegündüz önce fırça ile tezgahı süpürdü, sonra sırtına alarak çaldı. Hırsız Kağıthane Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından kısa sürede yakalanırken, yaşanan hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Kağıthane’de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde kapalı bir marketin önünden geçen hırsız, işyerinin önündeki demir tezgahı gözüne kestirdi. Çevrede kimsenin olmamasını fırsat bilen hırsız, dikkat çekmemek için kendi işyeriymiş gibi market önüne gelip tezgahın çevresini temizledi. Tezgahın altında bulunan fırçayı eline alan hırsız, demir tezgahın üzerine süpürdü.

Kamera var mı diye baktı, sonra demir tezgahı sırtına alıp çaldı

Kıyafetlerinin kirlenmemesi için demir tezgahı süpüren hırsız, bir süre çevrede güvenlik kamerası olup olmadığını kontrol etti. Daha sonra ise demir tezgahı sırtına alan hırsız, işyerinin önünden kaçarak uzaklaştı. Markete gelen işyeri sahibi, tezgahın olmadığını görünce güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek durumu polis ekiplerine bildirdi.

Yorumlar 1 Yorum Var
  • ünal 16.06.2021 09:36
    Bu adamdan iyi demirci ustası olur..