Beşiktaş'ta bir gece kulübünde eğlenmeye giden manken Gizem Akbaş eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta tarafından öldüresiye dövüldü. Burnu kırılan mankeni sosyal medya paylaşımından takip edip bulduğu öğrenilen Ayta'nın hakkında uzaklaştırma kararının olduğu öğrenildi. Kan donduran şiddet anları ise kameralara yansıdı.

Ortaköy'de geçtiğimiz günlerde meydana gelen olay iddialara göre şöyle yaşandı. Manken Gizem Akbaş bir gece kulübünde arkadaşlarıyla eğlemeye gitti. O sırada fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşımlar yaptı.

Paylaşımları gören eski erkek arkadaşı da aynı mekana gitti. Genç kadının masadan kalkıp lavaboya gittiğini gören eski sevgili Mücahit İsmail Ayta, bir anda Gizem Akbaş'ın yüzüne yumruk attı.

Burnu kırılan Akbaş, yere düşünce de durmayan saplantılı eski sevgili, yerde de tekmelerini sürdürdü. O anlar kulübün kamerasına saniye saniye yansıdı.
Olay anı görüntülerinde, eski sevgilinin genç mankenin karşısına çıkıp bir anda suratına yumruk attığı ve yere düşünce defalarca tekmeler savurduğu anlar görülüyor. Daha sonra çevredekilerin gelmesiyle kavga sona eriyor.
 

Yorumlar 1 Yorum Var
  • Kenan 22.07.2021 12:32
    Rezil hayatlar rezil olmaya mahkumdur
  • Vatandaş 22.07.2021 10:43
    Adli kontrol şartıyla yarın sabah serbest kalacak. Adalet mi bekliyorsunuz? Daha çooook beklersin. Ahirette, Allah'ın Adaleti tecelli ettiği gün VAY HÂLİNİZE
  • Salim 22.07.2021 10:14
    Bu adam hala dışardamı.