İstanbul'un Ümraniye ilçesi  Armağanevler Mahallesi Mithatpaşa Caddesi üzerinde, madde bağımlısı olduğu öğrenilen 30 yaşındaki Ercan D., annesini yaraladı.

Annesini boğazından bıçakla yaralayan Ercan D., evden kaçtı. Evden kaçan şahıs, cadde üzerinde park halinde bulunan ağabeyinin aracının lastiklerini patlattı.

POLİS EKİPLERİNE SALDIRDI

Gözü dönmüş saldırgan, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine bıçakla saldırdı.

Polisleri gören şahıs, elindeki bıçakla araçtan inen polis memurunun üzerine yürüdü. Diğer polis ise arkadaşına, "Sık, sık" diye bağırdı.

Saldırgandan kurtulmayı başaran polis, şahsı bacağından vurarak etkisiz hale getirdi.

ÜZERİNDEN 6 ADET BIÇAK ÇIKTI

Şüphelinin üzerinde yapılan aramada 6 adet bıçak bulundu. Ercan D.’nin polis ekiplerine saldırdığı anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

O ANLAR KAYDEDİLDİ

Görüntülerde; şüphelinin park halindeki aracın lastiklerini bıçakla patlattığı, olay yerine gelen polis ekiplerine bıçakla saldırmaya çalıştığı ve bağırdığı, şüphelinin ayaklarından vurularak, etkisiz hale getirildiği yer alıyor.

Yorumlar 234 Yorum Var
 • kayserili 23.07.2021 04:09
  vuracaksin acimdan vuracaksin, demokrasinin kale sayilan avrupa ve amirikada aninda vuruyorlar, vuracaksinki iki kere dusunecekler. Allah Devletimizi ve polisimizi korusun
 • Öktem 23.07.2021 01:29
  1 mermi ile cehenneme gitsin.
 • Alaaddin 23.07.2021 01:16
  Polis de insan , kimse polise böyle saldiramaz, yeri geldiğinde polis o sahsida koruyor, ayrıca madde bağımlısı birinin ne yapacağını kimse bilemez, ABD de polis nasıl yapıyorsa öyle olmalı, yetki verilmeli
 • Hay 23.07.2021 01:12
  Hangi eliyle vuruyorsa ona ates etki birdaha polise el kadirmasin soysuz
 • Emre 23.07.2021 01:01
  Bıçak ölümcül bir suç aleti polis kardeşimi Allah korumuş saldırgan uslanmaz annesini yaralayan bireyden herkese şiddet çıkabilir Allah şaşırtmasın
Daha fazla yorum görüntüle