Kemerburgaz-İstanbul Havalimanı yolunda kenara yanaşmaya çalışan hafriyat kamyonu, kör noktada kalan şahsı görmeyerek çarptı. Hafriyat kamyonu şoförü araçtan inerek çarptığı kişiye önce baktı, sonra aracına binip yoluna devam ederken, yaşanan kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Kaza, dün öğle saatlerinde Kemerburgaz - İstanbul Havalimanı Otoyolunda meydana geldi. Yol kenarından yürüyen Mustafa Ü. Emniyet şeridine yanaşan hafriyat kamyonunun kör noktasında kalan vatandaşa hafriyat kamyonunun çarptı. Çarpmanın etkisiyle kamyon şoförü önce araçtan inerek yaralı Mustafa Ü.'nün yanına gitti daha sonra bir şey olmamış gibi aracına binerek hızla uzaklaştı. Yaşanan kaza anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
 

Yorumlar 4 Yorum Var
 • vatan sever 25.09.2021 13:41
  adı üstünde emniyet şeridinde kamyonun ne işi var
 • mustafa 25.09.2021 13:09
  kamyon gelıyor ondekı sahıs kaldırım gıbı elı cebınde olta atıyor carpanın elınde poset zaten yola hıc bakmıyor kamyona kafa atıyor
 • akilinsan 25.09.2021 12:25
  şoförün suçun yok gibi adam göz göre göre kamyonun önüne atlamış. kör mü bilmem. şoför inmiş bakmış adamda bişey yok yolunda devam etmiş. yargısız infaz yapıyorsunuz. şoför yolunda ve kurallara uygun hareket etmiş. yaralıya geçmiş olsun.
 • ruhi 25.09.2021 10:57
  Bir şey olmamış demek ki