Beşiktaş Etiler'de bir okulun düzenlediği programa katılan Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, bayılan öğrencinin yardımına koştu. Kaymakam Bakan, öğrenciyi kucağında taşıyarak içeri götürdü.
Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Etiler Anadolu Lisesi’nde düzenlenen bir etkinliğe katıldı. Program sırasında bir öğrenci tansiyona bağlı olarak fenalaşıp bayıldı. Bayılan öğrenciyi Kaymakam Bakan, kucağında içeriye taşıdı. Yaşanan panik anları ve kaymakamın öğrenciyi kucağında taşıma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

VALİ YERLİKAYA'DAN TEBRİK MESAJI


İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kaymakam Önder Bakan'ı tebrik etti.

Vali Yerlikaya açıklamasında, ''Etiler Anadolu Lisesi’nde katıldığı etkinlikte bayılan bir öğrencimize ilk müdahaleyi yapan, panik anlarında öğrenciğimizi kucağında taşıyan Beşiktaş Kaymakamımız Sayın Önder Bakan’ı tebrik ediyorum Öğrencimize geçmiş olsun.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar 42 Yorum Var
 • Nil 05.10.2021 00:51
  Çok doğal bir şey .
 • Fiko 04.10.2021 12:07
  Fazla abartılacak bir şey yok, normal bin insanın yapması gerekeni yapmış.
 • Mehmet 04.10.2021 11:40
  Yorumlarda zaten yapması gerekiyordu neyini tebrik ediyorsunuz diyen arkadaşlar var. onların düşüncesine de saygı duyuyorum. Tersini yapanları veya yapması gerekenleri yapmadığı zaman nasıl olumsuz tepki gösteriyorsak beklentilerimizi yapanları da onurlandırmamız gerekir diye düşünüyorum.
 • Icabi 04.10.2021 10:42
  Kaymakam gerçekten özverili hareket etmiş.Yalnız;okul idarecileri böyle ziyaretlerde çocukları biraz fazlaca sıkıntıya sokabiliyor. Bu tür okul ziyaretlerinde okul idarecilerinin biraz daha dikkatli olması gerekir.
 • suphi 04.10.2021 10:01
  işte böyle olur helal olsun geçen hafta öğretmeni sınıftan kovan adamda kendine örnek alsın bu kaymakamı
Daha fazla yorum görüntüle