AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, 5. Dumanlı Gençlik ve Doğa Festivali'nde hem şarkıcı Soner Sarıkabadayı ile düet yaptı hem de konsere gelen öğrencilerle türkü söyledi.

Refahiye ilçesindeki Dumanlı Tabiat Parkı'nda düzenlenen festivale katılan Yıldırım, programın ardından yayla bölgesinde düzenlenen Soner Sarıkabadayı konserine katıldı.

Burada bir süre seyircilerin arasından programı takip eden Yıldırım, sanatçı Sarıkabadayı'nın gönderdiği mikrofonla "Uzun ince bir yoldayım" isimli türküyü söyledi. Yıldırım'ın seslendirdiği parçaya öğrenciler de eşlik etti.

Bir süre sonra Sarıkabadayı, Yıldırım'ı sahneye davet ederek "Çarşambayı sel aldı bir yar sevdim el aldı" türküsünü birlikte seslendirdi.

Konsere katılanlara hitap eden Yıldırım, "Ben x kuşağıyım siz internet kuşağısınız. Siz bu yüzyılın gençlerisiniz. Siz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 2023'e giden hedeflerinin takipçilerisiniz. Sizlerle gurur duyuyorum." dedi.

Yorumlar 5 Yorum Var
 • meryem. 10.10.2021 12:27
  seni her gördüğümde klbim acıyor istanbullulara ah ediyorum nasıl bir tercih yaptılar böyle yıkıcı tercih anlamıyorum.
 • Ferdi K. 10.10.2021 11:51
  ne yaptın sen soner abi, meslekdaşların seni de linç eder şimdi.
 • bilal cal 10.10.2021 10:06
  anlamadimki mesafeye dikkat maskeye dikkat diyorlar bu ne
 • Kul insan 10.10.2021 09:20
  Gazi Mustafa kemal atatürk gitti Kamal atatürk kaldı. Kamal atatürk gitti yaptıkları devrimler inkılaplar kaldı . Devrimler inkilapkarda başımıza bela oldu. Gençler için de olsa dosdoğruları söyleriz. Bin yıllık tarihimizi yıkanlar dostumuz değildir. İlk başta vatanı kurtardılar sonra sı İslam'ı yıktılar. Vatan mı İslam 'mı? Önce İslam sonra vatan. Zayıfları kandırdılar önce vatan diye diye İslam'dan uzaklaştılar. Her şeyin sahibi Allah'a cc nasıl hesap verilir?
 • Yörük 10.10.2021 09:01
  Güzel bir ortam olmuş