İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) sorumluluğunda olan Edirnekapı Şehitliğinde genç çiftlerin uygunsuz görüntüleri tepkilere yol açtı.

Uygunsuz hareketlerden rahatsız olan vatandaşlar o anları cep telefonu kameralarına kaydetti.

Eyüpsultan’da bulunan Edirnekapı Şehitliği’nde ve çevresinde genç çiftlerin uygunsuz görüntüleri tepkilere yol açtı. Edinilen bilgiye göre vatandaşlar adeta adım başı denk geldikleri bu görüntülerden rahatsızlıklarını dile getirirken, yetkililerin bu durumun düzeltilmesi adına bir çaba göstermediklerini de vurguladı. Gündüz saatlerinde çevrede insanlar olmasına karşın uygunsuz hareketlerine devam eden çiftlerin rahatlıkları da cep telefonu kameralarına yansıdı. Geçmişi İstanbul’un fethine kadar uzanan bu tarihi ve kutsal mekanda karşılaşılan görüntülerden rahatsız olan vatandaşlar ise durumun çözüme kavuşturulmasını bekliyor.

Durumla alakalı olarak İBB Beyaz Masa ile iletişime geçemeye çalıştıklarını fakat yanıt bulamadıklarını belirten vatandaşlar duruma oldukça tepkili.

Yorumlar 112 Yorum Var
 • Selim Duvan 26.10.2021 21:50
  Çok yanlış bi durum ama bu çok önceden beri var bunu belediye değil emniyet engellemeli anayasaya aykırı ...
 • konuk 26.10.2021 19:37
  Ne olacaktı gençlik dizilerinde öğretileni yapıyorlar.
 • Vatandaş 26.10.2021 19:30
  Bu manzarayı: 1. Kıza: anne-babası nasıl kaldırabiliyor? 2. Erkeğe: eğer bu durum o erkeğin kız kardeşine yapılsaydı anne-babası ne tepki verirdi?
 • Recep 26.10.2021 19:15
  Bir baba yiğit yokmu ulan bir kaç çekirdek sallayacak,ah ulan Beyoğlu küluanbeyleri
 • Mavera 26.10.2021 19:01
  AİİİOOOOOOOOOO ÖLÜM VARRRR ........ KALPSİZLER ....ALLAH HİDAYET VERSİN SİZLERE....amin...
Daha fazla yorum görüntüle