Büyükçekmece'de, kıyıdaki teknelerin üzerine düşen Paramotor Pilotu Mutlu Kazım Özaslan hayatını kaybetmişti. Özaslan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumundaki işlemlerinin ardından yakınları tarafından alındı. Mutlu Kazım Özaslan'ın Büyükçekmece Sahili'nde kullandığı paramotor ile sahil kesiminde bilinmeyen nedenle irtifa kaybederek, kıyıdaki teknelerin üzerine düşmüş ve yaralanmıştı. Yaralı Pilot Özaslan, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesindeki tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Adli Tıp Kurumundaki işlemlerinin ardından yakınları tarafından alınan Özaslan'ın cenazesi, bugün Alibeyköy Mezarlığı'na defnedildi.

 

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Fransadan 06.12.2021 20:42
    Cavit kardesim ecel var demek ki takdiri ilahi allah askina su huydan vazgecelim insanlari yargilamaktan adamcaz oyle ya da boyle vefat etmis ama bizim insanimiza ne oluyor anlamiyorum hosgoru yardimseverlik guzel bir soz tesekur etme bunlardan hep uzaklamis siz hep bir yargilama on yargi hasa tovbe bu cenetlik bu cehenemlik olunun yuzun gorup bu kesin ceheneme gider gibi sozler artik ozumuze donelim 2 hafta izine geldim insalarimiz ne kadar degistigini fark etim hep bir dovus kavga kem soz pesindeyiz cok aci cok allah islah etsin hepimizi
  • Cavit 06.12.2021 20:20
    Bu vatandaş havada baygınlık geçirdi.dikkat edin Ayık olsaydı denize düşerse o maharetteki kişi neden kayıkların üzerine düşsün.
  • Asım 06.12.2021 19:42
    Bazı paramotorcular çıkma motositlet motorundan ve uyduruk paraşüt ile kendileri yapıyor.