Bakırköy sahilinde yürüyüş yapan iş adamına başıboş halde gezen 6 köpek aynı anda saldırdı. Etrafını saran köpeklerin saldırısında yaralanan iş adamının yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

EZİLME TEHLİKESİ DE GEÇİRDİ

Olay dün Bakırköy Ataköy Sahili'nde meydana geldi. Sahil yolunda tek başına yürüyüşe çıkan iş adamı Sedat Karaağaç, kaldırımda yürüdüğü sırada aniden önüne çıkan başıboş köpeklerin saldırısına uğradı. İddiaya göre evsiz bir kişinin beslediği köpeklerin saldırısından kurtulmaya çalışan Karaağaç, kendisini yola attı. Ezilme tehlikesi de geçiren Karaağaç, etrafını saran köpeklerin saldırısında yere düştü. Köpekler tarafından defalarca ısırılan Sedat Karaağaç yaralandı.

İBB'YE DAVA AÇACAK


İş adamına yardım etmeye çalışan bir kişi saldıran köpekleri olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı. Sedat Karaağaç ayağa kalktığı sırada tekrar saldırmaya başlayan köpekleri görünce yoldan geçen araçlardan birisine binmek istedi ancak hiç bir sürücü onu aracına almadı. Birçok yerinden yara alan Karaağaç 10 gün rapor aldı. Karaağaç'ın Bakırköy ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne dava açacağı öğrenildi. Yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
 

Yorumlar 179 Yorum Var
 • ibrhdb 21.01.2022 15:18
  Adam canıyla uğraşıyor arabadakiler ve çevredekilerin küçük bir hareketiyle iş sonlanacak ama umursayan yok malesef. Niye bu kadar duyarsız olduk ki. Allah cc sonumuzu hayr eylesin...
 • Nevzat türkmen 21.01.2022 00:08
  Bir köpekten zarar gelmez; lakin 3 5 biradaysa o zaman saldırıyorlar.
 • mustafa tek 20.01.2022 11:50
  yeter artık bıktık be itinizden köpeğinizden. sokakları onlara teslim ettiniz. sokağa çıkamaz olduk. köpek hakkı insan hakkını geçti.
 • mehmet 20.01.2022 09:30
  chp lilere anca mahkeme söz geçiriyor.
 • Nuri 20.01.2022 09:24
  Yardim etmedikleri gibi kapida acmiyorlar...
Daha fazla yorum görüntüle