Esenyurt’ta taksimetre ücretine itiraz eden kadın ortalığı birbirine kattı. Önce sözlü tartışma başlatan yolcu, ardından aracın plakasını sökerek taksi şoförüne saldırdı. Öfkeli kadın zorlukla sakinleştirilirken, o anlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarınca kaydedildi.

"Tartışma büyüdü..."

Olay, dün 12.30 sıralarında Esenyurt Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi’nde yaşandı. İddialara göre, taksiye binen yolcular taksimetre ücretinin fazla olduğunu söyleyerek şoförle tartışmaya başladı. Taksicinin yolculara ücretin normal olduğunu, isterlerse polisi çağırabileceklerini söylemesi üzerine ortalık karıştı.

"Kadın ortalığı birbirine kattı"

Öfkeden deliye dönen kadın, aracın plakasını sökerek taksiciye saldırdı. Erkek yolcunun araya girmesine de aldırmayan kadın, ambulansa bindi. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle sakinleşen kadın, daha sonrasında polis aracına binerek karakola gitti. Yaşanan o anlar ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.
 

Yorumlar 6 Yorum Var
 • Erkan KAYA 21.05.2022 16:39
  Yalnızca kadın olduğu için saçma sapan özgürlükler verirseniz olacağı budur. Taksici iyi sabretmiş, kadının çirkefliği ekrandan çıkacak gibi, haaaaa unutuyordum adam taksici olduğu için haklı bile olsa haksız sayılır değil mi?
 • Ramazan Karataş 21.05.2022 16:34
  Taksici sabırlıymış mı desek
 • mahfi 21.05.2022 16:11
  Malesef kadının toplumdaki yeri işte bu. Bakın hiç bir kadın gelip karıyı sakinleştirmeye çalışıyor mu?Hayır. Fakat adamın biri çıkıp gelip hem şöförü hem de azgın kadını sakinleştirmek için uğraşıyor üstelik kadın bunu fırsat ve menfaat bilip darp ediyor. Adam ile kadın eşit değildir cümlesinin ispatı. Şöför vursa kadın hakları derler, hak hukuku yok çirkeflik var sadece.
 • Misafir 21.05.2022 15:38
  Hadi kadın hakları savunucuları,kadın erkek eşittir diyenler,kadın eziliyor diyenler,hadi anlatın bakalım ne olmuş bu olayda. Savunsanıza hemcinsinizi,taksici hakkını istemiş.Kesin parası yoktu.Her yerde aynı şeyi yapan kadındır bu.
 • Gazi27 21.05.2022 15:36
  Kadin deyil psikopat hangi akılla sökersin plakayi plaka ile vurursun o taksi şöförü ömür boyu kadinlara hazir ol da bekler.hahaha
Daha fazla yorum görüntüle