Esenyurt’ta ehliyetsiz genç ortalığı birbirine kattı. Video çektiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybeden dikkatsiz sürücü, aracıyla kaldırıma çıktı. Yaşanan kaza ise saniye saniye kameralara yansıdı. Olay, dün sabah saatlerinde Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nda yaşandı. İddialara göre ehliyetsiz bir genç, direksiyon başında video çekerken ortalığı birbirine kattı. Hızlı bir şekilde giderken kontrolünü kaybeden sürücü, önce önündeki bir minibüse, ardından çıktığı kaldırımda marketin merdivenlerine çarparak durabildi. Şans eseri dikkatsiz genç kazadan ufak sıyrıklarla kurtulurken, kaza anı anbean kameralara yansıdı.

Yaşanan kazayı anlatan Kenan Şenbudak, “Ben dükkanın önünde oturuyordum. Tünelden hızlı bir şekilde araba geldi, durmadı. Araba çok süratliydi. Minibüse vurdu ilk önce. Arkasından az daha kamyona da vuracaktı. Direksiyonu kırınca geldi dükkana girdi. Biz de korktuk ve içeri kaçmak zorunda kaldık. Şoför yaralıydı galiba. Kan falan vardı araçta. Ben içeriden hemen soğuk su getirdim. Şok geçirmişti zaten. Elini yüzünü yıkadılar, kendine geldi. Sonra da etraf kalabalıklaştı. Ehliyeti olmadığı yönünde serzenişlerde bulunuldu. Minibüs şoförü soruyordu, ‘Ehliyetin var mı çıkar rapor tutalım’ diye. Çocukta, ‘Ehliyetim evde’ gibi bir şeyler söyledi. Biz de tam anlayamadık” dedi.
 

Yorumlar 4 Yorum Var
 • Trabzonlu 24.06.2022 14:57
  Bu gençleri anlamak mümkün değil. Bir kendini ispatlama çabası, akılları bir karış havada. İyi ki yaralanan ölen olmadı. Kafanın içi boş ne yazık ki. Birazcık akıl olsa mütevazi, efendi, çalışkan bireyler olurlar. Ama yok. Şimdiki gençler hep kolay yoldan kazanmayı umuyorlar. Kolay kazandıkları gibi kolay da kaybediyorlar. İyi bir dayak yemiştir umarım peder beyden.
 • Misafir 24.06.2022 13:20
  Okkalı bir ceza lazım..
 • ali 24.06.2022 12:56
  çok güzel video olmuş ben beğendim geriye git aynısını birdaha yap daha çok beğeni alırsın
 • G.Osman PAŞAOĞLU 24.06.2022 12:02
  Genç kesin kusurlu. Ama bir o kadar da minibüs şoförü kusurlu..