CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 3 ay önce, elektriği kesildiği iddiasıyla ziyaret ettiği İbrahim Öztürk, vaatlerle CHP'liler tarafından kandırıldığını söyledi. CHP'lilerin telefonlarına çıkmadığını da söyleyen Öztürk, özür diledi.

Elektriğe yapılan zamları protesto eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, faturasını ödememiş ve soruna dikkat çekmek için elektriği kesilen aileleri ziyaret etmişti.

Kılıçdaroğlu'nun ziyaret ettiği ailelerden birisi olan Ankara'nın Mamak ilçesinde yaşayan İbrahim Öztürk'ten aylar sonra dikkat çeken itiraflar geldi.

"VAATLERLE ELEKTRİĞİNİN KESİK OLDUĞUNU SÖYLETTİRDİLER"

Öztürk, Kılıçdaroğlu'nun ziyareti öncesi il ve ilçe başkanının evine gelerek incelemelerde bulunduğunu, elektriği kesik olmadığı halde vaatlerle elektriğinin kesik olduğunu söylettirildiğini aktardı.

"VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ"

Verilen sözlerin yerine getirilmediğini ifade eden Öztürk, şunları söyledi:

"Bana il başkanı ve ilçe başkanı 'Eksiğin neyse biz tamamlayacağız, yapacağız' dedi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla evime büyükşehirden ekipler geldi, evimi incelediler. Evimde hiçbir şey olmadığını gördüler, sana her şeyi getireceğiz dediler."

"ARIYORUM CEVAP VERMİYORLAR"

Öztürk, evine yapılan ziyaretin ardından mesajlarına, aramalarına herhangi bir şekilde dönüş olmadığını belirtti ve CHP meclis üyelerinin de kendisiyle ilgilenmediğini aktardı.

"BANA YİNE MURAT KÖSE SAHİP ÇIKTI"

Yaşananlar nedeniyle Başkan Erdoğan ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'den özür dileyen İbrahim Öztürk "Bana yardımcı olmalarını elimden tutmalarını istiyorum. Bunlar belediyeyi bana karalattılar, bana sahip çıkmadılar. Bana yine Murat Köse sahip çıktı. Evimin bütün eksiklerini tek tek getirdi." diye konuştu.

Yorumlar 55 Yorum Var
 • Gencay Sarıyusuf 08.08.2022 08:55
  Sizin gibilerin iki cihanda yatacak yeri yok. Nelere sebep oluyorlar kimlerin hakkını yiyorlar oooffff C H P ( cahillerin Haksızların partisi) offff
 • Bir vatandaş 07.08.2022 20:37
  Acilen sınır dışı edilsin, böyle menfaatçi insanlar oksijen israfı yapıyor, yazıklar olsun
 • Patriot 67 07.08.2022 19:12
  Sana yazıklar olsun, üç kuruş için Türkiye yi satacak kadar vicdansız ve namussuz ve gururu olmayan birisin! Benim şahsi fikrim böyle!
 • türkmen 07.08.2022 18:32
  Peki senin hiçmi kişiliğin yok vatlere kanıpta iftira yalan söyleyerek birşeyler elde etmeye çalıştın istediklerinide alamayıncada beni kandırdılar diyorsun sen yalan söyleyerek kendi kendini kandırdın ve bizlere yalan söyledin şimdi iftira yalan beyan verdiginden dolayı devletin davacı olması gerekir herhalde
 • doğrucu 07.08.2022 18:22
  Ne kişiliksiz adammışsın. 2 eşya için iftiracı mı oldun. Ayıp.
Daha fazla yorum görüntüle